"DODAtek. 12 kroków do miłości”: Jak go widziałam, nie mogłam oddychać. Zaskakujące wyznanie Dody

WIDEO | Wtorek, 6 września 2022 (18:14)

„Doda. 12 kroków do miłości” to program, który ma pomóc piosenkarce znaleźć partnera na życie, ale też przyjrzeć się swoim dotychczasowym miłosnym historiom. Doda była pięciokrotnie zaręczona i dwa razy wychodziła za mąż. Jej ostatnie małżeństwo zakończyło się prawie rok temu.
W pierwszym odcinku Doda zdobyła się na szczere wyznanie o jej ostatnim związku zakończonym burzliwym rozwodem.
„Ja już nie mam siły na dalsze pomyłki, ponieważ mój ostatni związek prawie skończył się moim samobójstwem”, oznajmiła artystka. Zaskoczony Leszek Mellibruda próbował dociec co skłoniło Dodę do tak radykalnych deklaracji.
„Trafiłam na osobę, która w umiejętny sposób potrafiła się nade mną znęcać. Potrafił wypowiadać takie słowa bardzo spokojnie bardzo cicho ale tyle razy... I zachwiewać tę moja stabilność psychiczną, spokój, bezpieczeństwo, że jak widziałam jego numer w telefonie czy po prostu jego, dusiłam się, nie mogłam oddychać i sama jego obecność sprawiała, że nie mogłam spać miesiącami” - wyznała piosenkarka.
Więcej w pierwszym odcinku „DODAtek. 12 kroków do miłości” dostępnym w każdej chwili za darmo w serwisie lub aplikacji Polsat Go.
POLSAT GO