Norbi może spać spokojnie! Zamiana z Brzozowskim opłaciła się!

WIDEO | Poniedziałek, 15 marca (19:11)

W 2019 roku Telewizja Polska zdecydowała się zamienić gospodarzy dwóch popularnych teleturniejów – "Koła fortuny” oraz "Jaka to melodia?”. Od tego czasu program Dwójki prowadzi Norbi, z kolei projekt emitowany na TVP1 Rafał Brzozowski.

"Jeżeli chodzi o „Koło fortuny”, jestem uśmiechnięty i spokojny, bo mamy ogromny zapas odcinków. Skończyliśmy pewien etap. W kwietniu wchodzimy znowu do studia i do czerwca będziemy pracowali. Mamy co najmniej kilkumiesięczne wyprzedzenie. W końcu są takie czasy, że nie wiemy, co się wydarzy" – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Norbi.

Norbi jest przekonany, że jeszcze długo zagrzeje miejsca w TVP. Jego program cieszy się bowiem ogromną popularnością. Showman zdradza, że chętnych do wzięcia udziału w programie nie brakuje.

"Żal nam, że publiczności wciąż nie ma. Muszę przyznać, że 200 osób w studiu tworzyło wspaniałą atmosferę. Niestety nic nie możemy na to poradzić. Dobrze, że koło wciąż się kręci. Zdradzę, że 90 tys. ludzi czeka w kolejce, żeby przyjść na casting. Z jednej strony to bardzo miłe, ale z drugiej nie wiadomo, kiedy chętni się doczekają. To świadczy o ogromnej popularności tego programu. Chcielibyśmy przyjąć wszystkich, ale jest to niemożliwe. Rok ma tylko 12 miesięcy" – ubolewa.
Najlepsze tematy