Ciachorowski nienawidzi małych dzieci? "Nie wzrusza mnie widok tłuściutego bobaska. Wolę psy!"

WIDEO | Środa, 9 maja 2018 (08:21)

Tomek Ciachorowski nie lubi małych dzieci. Najbardziej irytuje go płacz maluchów i trudność w nawiązaniu z nimi kontaktu. Aktor przyznaje, że wspólny język dużo łatwiej jest mu znaleźć z psem.

– Nie przepadam za dziećmi, wolę psy. Taka jest prawda, nie wszyscy kochamy dzieci, nie bójmy się do tego przyznać. Nie wzrusza mnie widok tłuściutego bobaska i wolę obcować z dorosłymi ludźmi. Nie wiem, z czego to wynika, być może dlatego tak jest, że dzieci są nieprzewidywalne, nieobliczalne, że płaczą z różnych dla mnie niezrozumiałych powodów i chyba nie odkryłem w sobie jeszcze instynktu ojcowskiego – mówi agencji Newseria Lifestyle.

Przyznaje, że za wyrażanie takich opinii spadła na niego spora fala krytyki. Niemniej jednak aktor nie zamierza niczego udawać tylko po to, by się komuś przypodobać.

– Spotkałem się z opinią, że nie wypada takich rzeczy mówić publicznie, ale jestem zdeklarowanym psiarzem i psy mnie rozczulają, psy rozumiem, mam teriera, z którym mamy jakiś wspólny język i bardzo silną więź. Może kiedyś przekonam się do dzieci – mówi Ciachorowski.

Co na ten temat sądzi jego chłopak?
Najlepsze tematy