Dereszowska żałuje tych błędów z przeszłości!

WIDEO | Piątek, 6 października 2017 (14:18)

Anna Dereszowska należy do gwiazd, o których życiu osobistym rzadko można przeczytać w magazynach lifestyle'owych. Chroni swoją prywatność przed mediami, podobnie jak niegdyś robiła to Anna Przybylska, jej bliska koleżanka. Aktorka nie pokazuje się z rodziną na imprezach branżowych, unika też publikowania zdjęć dwójki swoich dzieci w mediach społecznościowych. Uważa, że daje swoim fanom bardzo dużo z siebie, natomiast życie domowe powinno pozostać jej wyłączną własnością.

"Mam nadzieję, że państwo to rozumieją. Jestem z wami w teatrze, na estradzie, w serialu, w filmie, a tę rodzinę bardzo chciałabym mieć tylko dla siebie" – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda przyznaje jednak, że robi wyjątki od tej zasady, zdarza jej się bowiem opublikować w mediach społecznościowych fotografię jej bliskich. Zawsze pokazuje ich jednak tak, by twarze nie były wyeksponowane. Aktorka twierdzi, że robi to ze względu na fanów, którzy chcieliby poznać również prywatną stronę swojej idolki.

"Moi fani w mediach społecznościowych, na Facebooku i Instagramie, są bardzo ciekawi mojego życia prywatnego, ja nie chciałabym ich od tego odcinać" – mówi Anna Dereszowska.

Aktorka nie ukrywa, że nie zawsze tak skrupulatnie chroniła swoje życie osobiste. Im jest starsza, tym lepiej rozumie potrzebę posiadania własnej, niedostępnej dla mediów, przestrzeni, przyznaje jednak, że w początkowych latach kariery zdarzało się jej zdradzić w rozmowach z dziennikarzami zbyt wiele osobistych szczegółów.

"Każdy w młodości popełnia błędy, również się ich nie ustrzegłam. Udzieliłam paru wywiadów, opowiadając dosyć sporo o swojej rodzinie, o swoim życiu prywatnym. Bardzo teraz staram się tego unikać" - dodaje.
Najlepsze tematy