Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak zawiedziona. Chciała być Moniką Olejnik!

WIDEO | Środa, 11 stycznia 2017 (10:08)

Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak nie kryje, że marzyła o dziennikarstwie politycznym, dziś jednak związana jest z branżą rozrywkową. Jej zdaniem z tej drogi nie ma łatwego powrotu do dziennikarstwa politycznego lub newsowego.

– Pisałam pracę dyplomową o dziennikarstwie politycznym i wywiadach z politykami, o Monice Olejnik w tej pracy też było, i o wszystkich dziennikarzach, którzy te wywiady przeprowadzają albo przeprowadzali – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Od 2005 roku jej kariera zawodowa zaczęła jednak zmierzać w kierunku rozrywki. Dziennikarka pracowała m.in. przy porannym magazynie TVP1 „Kawa czy herbata”, „Pytanie na śniadanie” oraz show-biznesowym formacie stacji TVN „Na językach”. W 2016 roku została gospodynią podróżniczego reality show stacji TVN „Azja Express”.

– Los mną pokierował trochę inaczej, w stronę rozrywki, a to jest taka droga, z której trudno się zawraca. Dziś serwisy informacyjne bardzo chętnie oglądam, ale głową jestem kompletnie gdzie indziej – mówi Szulim-Badziak-Woźniak-Starak.
Najlepsze tematy