Agnieszka Kaczorowska potwierdza plotki!

WIDEO | Czwartek, 5 stycznia 2017 (09:42)

Agnieszka Kaczorowska brała udział w czterech edycjach programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”, od września 2014 roku do wiosny 2016. Odeszła, aby skoncentrować się na uczestnictwie w turniejach tanecznych. Razem chcieli zdobywać mistrzowskie laury i zawojować świat. Tancerka kategorycznie zapewniała wówczas, że to już koniec, że definitywnie rezygnuje z udziału w polsatowskim show. Marzeń o światowej karierze nie udało się jednak spełnić.

Kamil Kuroczko, z którym miała zdobywać szczyty, winą za nieudaną próbę powrotu obarczył Agnieszkę, twierdząc, że łapała ona kilka srok za ogon i nie miała czasu stawiać się na treningach.

Obecnie Kaczorowska chce wrócić do ekipy tanecznego show Polsatu, nie jest jednak pewna, czy nastąpi to już w 7. jego edycji.

– Chęć jest obustronna, żeby działać dalej razem, ale musimy ustalić po prostu, czy mogę to robić. Jeszcze nie wiem, czy będę w stanie pogodzić ten program ze swoimi innymi projektami – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Najlepsze tematy