Agnieszka Woźniak-Starak dostała kolejny program! "Pracujemy i nie mogę nic mówić"

Wiosną przyszłego roku milionerka Szulim zamierza ponownie pojawić się na antenie TVN Style. Twierdzi, że czuje się wyjątkowo związana z tą stacją, lubi też kanały tematyczne.

Celebrytka przygotowuje się także do drugiego sezonu „Azja Express”, z zupełnie nową destynacją. Zdjęcia mają ruszyć już na wiosnę.
W lipcu tego roku Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu „Na językach”. Jesienią można więc było ją oglądać tylko w jednym formacie, czyli podróżniczym reality show TVN „Azja Express”, którego była gospodynią. Obecnie pracuje nad nowym programem, tym razem dla TVN Style.

"Pracujemy i nie mogę nic mówić, ale mam nadzieję, że wiosną znowu pojawię się na antenie TVN Style" – mówi milionerka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Żona Staraka twierdzi, że lubi telewizyjne kanały tematyczne, a z TVN Style czuje się wyjątkowo związana. Na antenie tej stacji przez 3 lata, od marca 2013 roku, prowadziła program „Stylowy magazyn”. Nowy format nie będzie jednak jedynym, w którego tworzenie dziennikarka jest obecnie zaangażowana.

"Psychicznie się już przygotowuję do kolejnej edycji, już nie Azja, ale express ciągl" – zapowiada Aga.
A niedawno mówiła, że da od siebie odpocząć na dłużej...
Najlepsze tematy