Reklama
Reklama

Victoria Beckham robi dobrą minę do złej gry? Jej związek z Davidem wiele przeszedł

Nie trzeba ich nikomu przedstawiać – Victoria Beckham (48 l.) i David Beckham (47 l.) od 23 lat tworzą udane małżeństwo. Doczekali się czwórki dzieci i są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par na świecie. Od lat krążą plotki na temat ich kryzysów, jednak znacząca pozycja power couple i wspólne interesy wydają się dobrze scalać to małżeństwo.

Beckhamowie - kim byli, zanim się spotkali?

Victoria Beckham urodziła się 17 kwietnia 1974 r. w Gofss Oak i jest najmłodszą córką Państwa Adams - gospodyni domowej i elektronika. Ma brata i siostrę. Ogromną sławę zyskała jako Posh Spice, występując w niezwykle popularnym zespole Spice Girls (posłuchaj!). Chociaż się rozpadł, przeszedł do historii popkultury jako legenda. Później wokalistka postawiła na karierę solową, ale jej plany pokrzyżowały kolejne ciąże i transfery zagraniczne męża. Była modelką, aktorką, a obecnie jej znana jako topowa projektantka mody. 

Reklama

David Beckham przyszedł na świat 2 maja 1975 r. w Londynie i jest znanym angielskim piłkarzem. Miłość do futbolu zaszczepił w nim ojciec. Razem z nim od dziecka kibicował drużynie Manchester United, z którą potem na 10 lat związał się zawodowo. Grał też dla takich zespołów jak Real Madryt czy Los Angeles Galaxy. Wielokrotnie został ogłoszony najlepszym piłkarzem roku i najlepiej na świecie zarabiającym zawodnikiem. Brał udział w wielu kampaniach reklamowych, swojego nazwiska użyczył także linii kosmetyków. Jest ambasadorem dobrej woli UNICEF.  

Historia małżeństwa Beckhamów

To piłkarz pierwszy zwrócił uwagę na piosenkarkę i koniecznie chciał się z nią umówić. W 1997 r., po jednym z meczów w Londynie, para spotkała się i od razu zaskoczyło. Sportowiec poprosił Victorię o rękę w styczniu 1998 r. w jednej z restauracji w angielskim Cheshunt, a w 1999 r. stanęli na ślubnym kobiercu. 

Oboje byli wtedy na szczycie i cieszyli się większym zainteresowaniem mediów niż królowa. Do dziś na swoich profilach ciągle wyznają sobie gorącą miłość. W 2016 r. Dawid umieścił pamiątkowe zdjęcie ze ślubu na swoim Instagramie, pisząc:

"To się stało 17 lat temu... Miałem szczęście spotkać kogoś, kto chciał tego samego w życiu co ja... Spłodziliśmy razem czwórkę pięknych dzieci i nie mogłem prosić dla nich o bardziej kochającą i troszczącą się mamę... Szczęśliwej rocznicy, kocham Cię". 

Victoria też nie pozostaje mu dłużna. Niedawno zaprezentowała na swoim profilu ich wspólne zdjęcie na tle morza, składając mężowi urodzinowe życzenia: 

"Tak bardzo Cię kocham, jesteś niewiarygodnym ojcem, o jakim każdy mógłby tylko marzyć. Czuje się w pełni pobłogosławiona, jesteś moim wszystkim. Bardzo Cię kocham, szczęśliwych urodzin". 

Z biegiem lat udało im się ugruntować mocne pozycje zawodowe i zgromadzić niemałą fortunę. Nie omijają ich jednak kryzysy, które za każdym razem są komentowane w mediach i prasie. 

Zdrady, które bolały po cichu

Nie zawsze ich małżeństwo było sielanką. Okazało się, że David ma skłonności do flirtów. W 2004 r. wyszedł na jaw jego romans z osobistą asystentką - Rebeccą Loos. Mimo że do akcji wkroczyli prawnicy, by wyciszyć skandal, kochanka piłkarza publicznie potwierdziła ich intymną relację. Wyznała, że ma na nią dowody. 

Oprócz niej do przygodnego związku ze sportowcem przyznały się także modelka Sarah Marbeck oraz niejaka Celina Laurie (która powiedziała, że w 2002 r. przespała się z Davidem). Victoria nigdy nie odnosiła się do tych spraw publicznie, zawsze ratując wizerunek małżeństwa. Gdy jej mąż przyznał się do romansu z Loos, swoje urodziny spędziła bez niego.  

W 2017 r. podczas jednej z publicznych kolacji celebrytka zrobiła mężowi karczemną awanturę z powodu Lady Mary Charteris, z którą miał ostro flirtować, nie opierając się jej urokowi. Kobieta w Hollywood była znana jako kusicielka, która rozbija związki - stała m.in. za rozstaniem Kate Moss i Jamiego Hince’a.

W 2018 r. media przekazywały informację o tym, że David sypiał z nauczycielką swojej córki i że Beckhamowie są na krawędzi rozwodu. Victoria wydała wtedy zdecydowane oświadczenie w "Harper’s Bazaar", że w ich związku wszystko jest w porządku.

W 2020 r. w mediach pojawiła się z kolei wiadomość, że David zdradza swoją żonę w hotelowych pokojach. Piłkarz podpisał kontrakt z jednym z największych amerykańskich kasyn, które reklamował w Azji. The Londoner Casino Resort zagwarantowało mu użytkowanie całego piętra na wyłączność w chińskim Makau. Podobno działo się tam wiele. 

To wszystko jest pewnie związane z bogatym życiem towarzyskim, jakie prowadzi David Beckham. Wpływ na występowanie plotek mają także jego częste, zagraniczne podróże w interesach. 

Victoria i David Beckham - czego nie wiemy o tej miłości?

Pomimo wzlotów i upadków uchodzą za zgraną parę. Ich rzecznik prasowy za każdym razem prostuje doniesienia o kryzysie małżeństwa. Wskazuje, że to jedynie wyssane z palca plotki. Po aferze z kasynem wydał oficjalne oświadczenie w magazynie "The Sun": 

"Nie ma żadnego potwierdzenia, żadnego rozwodu, jest za to sporo chińskich plotek i fałszywych newsów w social mediach".

 

Obserwatorzy pary uważają jednak, że coś jest na rzeczy. Według nich potwierdza to wywiad, jakiego David udzielił w programie "Sunday Project".

"Bycie w małżeństwie tak długo to ciężka praca. Jest to coraz bardziej skomplikowanie. Najważniejsze jest chronienie dzieci i to zauważyłem najbardziej" - wyznał sportowiec. 

Wiele wskazuje na to, że Beckhamowie nie raz borykali się z kryzysem, a Victoria po każdym potknięciu swojego męża musi robić dobrą minę do złej gry. Podobno po jednej z afer sama wyjechała do SPA. 

Jak myślicie, czy kiedykolwiek zdecydują się rozstać? A może informacje o rzekomych zdradach to rzeczywiście wyssane z palca plotki?

Zobacz też:

Victoria Beckham zadłużona na setki milionów. Grozi jej bankructwo?

David Beckham udawał, że płacze nad trumną królowej? Kontrowersyjny gest piłkarza

Co je Victoria Beckham? Dieta to sekret jej wyglądu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Victoria Beckham | David Beckham
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy