Reklama
Reklama

Gwiazdy, które przytyły… i wyglądają naprawdę dobrze! Komu służą dodatkowe kilogramy?

Czy każdy musi być bardzo szczupły? Na szczęście te czasy dawno za nami. Takie gwiazdy jak Ewa Farna (28 l.), Jessica Simpson (41 l.) czy Leonardo DiCaprio (47 l.) są tego najlepszym przykładem! Pokazują, że można dobrze wyglądać - i dobrze się ze sobą czuć - w każdym rozmiarze.

Wiek, ciąża, problemy zdrowotne, stres, mniejsza aktywność fizyczna... To wszystko może spowodować wzrost wagi. Niestety celebryci często spotykają się z hejterskimi komentarzami - "fani" potrafią wytknąć im każdy dodatkowy kilogram. Zobaczcie, jakie gwiazdy wyglądają świetnie, chociaż nie są już w rozmiarze zero. Sylwetka niektórych celebrytów zmieniała się naprawdę często!

Ewa Farna

Ewa Farna (zobacz!) z powodu wagi zawsze była na świeczniku. Zaczynała karierę jako nastolatka. Lata mijały, a jej ciało zaczęło się zmieniać. W pewnym momencie spotykały ją bardzo nieprzyjemne komentarze, z którymi z trudem sobie radziła. W rozmowie z "Wysokimi obcasami" Ewa powiedziała:

Reklama

"W najbardziej wrażliwym momencie życia czytałam, że wyglądam jak dwa tiry, jestem pontonem z ośmioma brodami... Wielokrotnie zastanawiałam się, czy ci, którzy wymyślają te straszne, krzywdzące nagłówki, zdają sobie sprawę, że po drugiej stronie jest żywy, myślący i czujący człowiek".

Swój wygląd zaakceptowała dopiero dzięki ciąży - gdy zrozumiała, że jej ciało jest zdrowe i naprawdę silne! Obecnie Farna jest mamą już dwójki dzieci: Artura (ur. 2019) i Elli (ur. 2022).

Jessica Simpson

Na samym początku swojej kariery Jessica Simpson była niezwykle szczupła - wpasowywała się w ówczesny kanon urody. Wraz z kolejnymi ciążami jej ciało zaczynało się jednak zmieniać. Po urodzeniu trójki dzieci gwiazda ważyła 108 kg. 

Jessica ciężko pracowała i udało jej się zrzucić 45 kg. Trener gwiazdy, Harley Pasternak, powiedział E!News:

"To było coś więcej niż tylko zrzucenie wagi ciążowej, ale opracowanie planu, który będzie działać dla niej już zawsze. Dlatego nie polecamy ekstremalnych i drastycznych diet czy ćwiczeń".

Bardzo dobrze, że gwiazda tak racjonalnie podeszła do sprawy!

Christina Aguilera

Christina Aguilera (41 l.) przez pierwsze lata kariery miała niezwykle szczupłą sylwetkę. Wraz z upływem lat jej kształty wciąż jednak się zmieniały - na przemian chudła i tyła, nawet po kilkadziesiąt kilogramów. Jak sama powiedziała dla magazynu "Marie Claire":

"Przeszłam przez swoje wzloty, przeszłam przez swoje upadki. Przeszłam przez całą gamę rzeczy w tym biznesie. Bycie zbyt chudą, bycie większą".

Obecnie wydaje się, że gwiazda jest zadowolona ze swojej sylwetki. Chętnie pokazuje się na Instagramie w obcisłych stylizacjach. Nic dziwnego, bo wygląda zniewalająco - jak zawsze!

Russel Crowe

Russel Crowe (58 l.) to kolejna gwiazda, która w ostatnich latach mocno się zmieniła. Aktor przytył i zapuścił brodę... W tym przypadku mówiło się, że to metamorfoza do roli w jednym z jego nowych filmów.

Wydaje się jednak, że Crowe po prostu wyluzował! Pojawiają się również plotki, że aktor chce trochę schudnąć. Bez względu na wagę - kto go nie kocha?

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka (27 l.) swego czasu przytyła ok. 17 kg. Wszystko przez chorobę, na którą cierpi gwiazda - zespół policystycznych jajników. Dzięki postawieniu właściwej diagnozy modelka mogła jednak dobrać odpowiednie leki i aktywność. W rozmowie z "Jastrząb Post" Sandra wyznała:

"Kiedyś w ciemno kupowałam on-line, teraz muszę wejść i przymierzyć. Ale pokochałam siebie taką, jaka jestem. Nie będę się zmieniać dla nikogo innego, mogę się zmienić co najwyżej dla siebie".

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio to jeden z najseksowniejszych aktorów Hollywood. Zadziwił jednak fanów, gdy niedawno pokazał się na plaży bez koszulki - z pokaźnym brzuszkiem... Dlaczego Leo tak przytył? Metamorfoza wiązała się przede wszystkim z rolą w głośnym filmie "Nie patrz w górę", gdzie aktor grał astronoma.

Trzeba ponadto pamiętać, że wraz z wiekiem coraz trudniej utrzymać szczupłą sylwetkę. Mimo wszystko DiCaprio wciąż ma w sobie to coś, prawda?

Cieszycie się, że coraz otwarciej mówi się o tym, że każde ciało jest piękne i zasługuje na szacunek?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy