Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Związek Kamila Durczoka kwitnie! Jego ukochana pokazała urocze zdjęcie!

Znajomość Kamila Durczoka (50 l.) z blogerką Julią, bardziej znaną jako Fabjulus należy do dość burzliwych. Para niedawno do siebie wróciła i najwyraźniej wszystko jest na dobrej drodze, by byli ze sobą szczęśliwi.

Ich związek był sporym zaskoczeniem. W sierpniu 2017 roku okazało się, że dziennikarz spotyka się z przyjaciółką Mai Bohosiewicz (28 l.), blogerką Julią, znaną jako Fabjulus.

Reklama

Blogerka pracowała także w portalu, który należy właśnie do Durczoka. W pracy między tymi dwojga zaiskrzyło i para zaczęła spędzać ze sobą coraz więcej czasu.

Wszyscy niezbyt dobrze wróżyli temu związkowi i przepowiednie złośliwych w końcu się ziściły - zakochani rozstali się w lipcu 2018 roku. Kiedy fani Durczoka i Fab zdążyli przywyknąć do myśli, że dziennikarz i blogerka już się ze sobą nie spotykają, oni... postanowili spróbować naprawić swoje relacje.

W ramach budowania związku od nowa wybrali się w romantyczną podróż do Izraela w listopadzie 2018 roku. Okazuje się, że miłość nadal kwitnie i choć ani Julia, ani Kamil nie pokazują wspólnych zdjęć na swoich profilach w mediach społecznościowych, to można wywnioskować jednak, że zakochani spędzają sporo czasu razem.

Ostatnio Fabjulus opublikowała urocze zdjęcie z domu Durczoka, na którym pozuje z jego psem Dimitrem. Jej fani szybko zorientowali się, że to właśnie pies dziennikarza i zaczęli subtelnie dopytywać celebrytkę, jak się ma jej związek, ale ona milczy jak grób. Ciekawe, czy zbliżające się święta również spędzą razem? 

***

Zobacz więcej materiałów wideo:

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje