Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Żona zostawiła Jagielskiego dla młodszego?!

Czyżby dziennikarz przegrał walkę o swoją kobietę z innym mężczyzną?

Wojciech Jagielski (50 l.), który był jurorem w telewizyjnym show "Bitwa na głosy", po dwudziestu latach małżeństwa rozwodzi się z żoną, specjalistką medycyny estetycznej. Choć para uchodziła dotąd za idealne małżeństwo, informację potwierdza Joanna Adamowicz z Sądu Okręgowego Warszawa-Praga:

Reklama

"Pozew rozwodowy Wojciecha Jagielskiego i Aleksandry Jagielskiej wpłynął do naszego sądu 18 marca. Oficjalnie rozpadu małżeństwa nie spowodował nikt trzeci. Po prostu uczucie między małżonkami wygasło" - tłumaczy.

Tygodnik "Twoje Imperium" dowiedział się jednak, że nie do końca jest to zgodne z prawdą. Żona dziennikarza podobno od dłuższego już czasu pozostaje w związku uczuciowym z młodszym od siebie mężczyzną. Czy faktycznie?

Przypomnijmy, że para poznała się podczas studiów na Akademii Medycznej. Ona zrobiła specjalizację z dermatologii i dziś jest specjalistą medycyny estetycznej, on po dyplomie zajął się dziennikarstwem i zdobył popularność dzięki programowi "Wieczór w wampirem". 

W 2010 roku Jagielscy przeżyli chwile grozy, gdy dziennikarz trafił do szpitala z objawami boreliozy. Na szczęście udało mu się wrócić do zdrowia. Dziś czeka go kolejny stres - rozwód.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Jagielski | rozstanie | rozwód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje