Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Żona Daniela Olbrychskiego miała wypadek! Potrąciła kobietę na pasach!

To był bardzo stresujący dzień dla Daniela Olbrychskiego (71 l.) i jego ukochanej. Gdy jechali na pogrzeb byłej żony aktora, doszło do wypadku. Krystyna Demska-Olbrychska (61 l.) potrąciła staruszkę, która przechodziła przez przejście dla pieszych.

Można mieć wrażenie, że nad Olbrychskimi wisi jakieś fatum. Rok aktor został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Miał 0,9 promila w wydychanym powietrzu. Mężczyzna usłyszał zarzuty i ukarano go grzywną oraz odebrano prawo jazdy na trzy lata.

Reklama

Od tamtej pory Daniela samochodem wozi jego żona, Krystyna. Okazuje się, że miała ona ostatnio wypadek. Gdy wraz z mężem jechała na pogrzeb jego poprzedniej żony, Moniki Dzienisiewicz-Olbrychskiej, potrąciła kobietę na przejściu dla pieszych!

"Zmieniono oznakowanie dojazdu do autostrady, bo są roboty. Starsza pani szła z targu i nie wiem, jak to się stało. Oczywiście, skoro miało to miejsce na pasach, to ewidentnie jest moja wina. Byłam zdenerwowana i zestresowana" - opowiada kobieta w "Fakcie".

Potrącona przez nią staruszka straciła przytomność i została przewieziona do szpitala. Asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie przyznała, że obecnie trwa śledztwo. Ma ono wykazać, kto zawinił i jakie zostaną wyciągnięte konsekwencje. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek lub kolizja, wszystko zależy od obrażeń, jakich doznała poszkodowana.

"Jest mi bardzo przykro z tego powodu, to był pierwszy wypadek w moim życiu. Koszmarne przeżycie. Jestem tylko szczęśliwa, że nic tragicznego się nie wydarzyło. Pozostaję w stałym kontakcie z rodziną tej pani i będę się nią opiekować" - deklaruje żona Olbrychskiego.

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daniel Olbrychski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje