Reklama
Reklama

Żona Borysa Szyca wyjawia jego sekret walki z nałogiem. Może zaskoczyć!

Borys Szyc (42 l.) nie był w lepszej formie od dawna. Nie tylko uzależnienie od alkoholu jest już za nim, ale także od ponad roku jest ojcem małego synka Henia. Żona aktora - Justyna Nagłowska (40 l.) zdradziła na swoim Instagramie, co pomogło jej mężowi zmienić swoje życie na lepsze.

Pomimo bycia trzeźwym od kilku lat, temat alkoholizmu nieustannie powraca do aktora. Szyc, który ma na koncie chociażby występ w nominowanej do Oscara "Zimnej wojnie" Pawlikowskiego nigdy nie narzekał na brak propozycji zawodowych. 

Niestety w pewnym momencie jego wybryki spowodowane hulaszczym stylem życia pojawiały się w prasie dużo częściej, niż recenzje nowych ról.

Wszystko zmieniła obecna żona aktora - Justyna Nagłowska. To ona pomogła Szycowi wydostać się ze szponów nałogu i zacząć życie na nowo. Aktor nigdy nie ukrywał, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie najbliżsi. 

Reklama

Od ponad roku ma w swoim życiu kolejny powód do radości - uroczego blondwłosego synka! Dzieci były najważniejszym powodem dla aktora, żeby pokonać swoje słabości.

 - mówił aktor w 2018 roku w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Teraz Nagłowska podzieliła się z fanami sekretem swojego męża na walkę z nałogiem. Okazało się nim być... bieganie! Mama Henia pokazała zdjęcie aktora w sportowym stroju, dodając do niego hashtag #niepijbiegaj. 

Zdrowy tryb życia to zdecydowanie priorytet dla całej rodziny. W tym samym czasie Nagłowska pochwaliła się również efektami praktykowania jogi. Giętkość matki trójki dzieci robi wrażenie! Czyżby para odkryła sekret szczęścia?
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Justyna Szyc-Nagłowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama