Reklama
Reklama

Zofia Zborowska i 8-miesięczna Nadzieja wyruszyły do Brazylii. Co one tam robią?!

Zofia Zborowska (34 l.) to zabiegana aktorka, influencerka oraz przede wszystkim mama malutkiej Nadziei. Celebrytka nie boi się przygód, dlatego zdecydowała się zabrać swoje 8-miesięczne dziecko w podróż do Brazylii, by odwiedzić ukochaną siostrę Hannę. Jak Zborowskie spędzają czas w egzotycznym zakątku świata?

Zofia Zborowska i 8-miesięczna Nadzieja wyruszyły do Brazylii. Co one tam robią?!

Zofia Zborowska z chęcią dzieli się na swoich social mediach najdrobniejszymi szczegółami z życia młodej mamy, ale też i aktorki. Gwiazda miała dość wiosennych mrozów i postanowiła opuścić Polskę. W towarzystwie niespełna 8-miesięcznej Nadziei wyruszyła w odwiedziny do swojej siostry Hanny, która mieszka w Brazylii. O przebiegu podróży opowiada na bieżąco na swoim Instagramie.

Zofia Zborowska szczęśliwie doleciała do odległej Brazylii wraz ze swoją malutką córeczką, gdzie spędzą wspólnie z rodziną Hanny kilkanaście dni. Przypomnijmy, że starsza córka Wiktora Zborowskiego od lat mieszka w tym odległym kraju, gdzie prowadzi własne interesy, a niedawno zaczęła układać sobie życie u boku nowego mężczyzny.

Reklama

Z uwagi na dzielącą je odległość, siostry Zborowskie nie mogą widywać się tak często, jakby sobie tego życzyły, dlatego wizyta Zofii w Brazylii jest dla nich sporym przeżyciem. Celebrytki już na początku przyjazdu aktorki zdążyły się pochwalić zwiedzeniem egzotycznej okolicy, a sama Zosia utyskiwała, iż trafiła akurat na porę deszczową, więc pogoda bywa dla niej bardzo uciążliwa.

Mimo niedogodności związanych z aurą Zofia ostatnio opublikowała zdjęcie z córeczką z pięknej plaży, które podpisała tekstem piosenki Johna Johnsona:

Jest czego zazdrościć?

Zobacz też:

Zofia Zborowska opowiedziała o poronieniu. Teraz chce uchronić inne kobiety przed traumą

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Władimir Putin zna już datę zakończenia wojny?! Zaskakujące, co wyjawił polski generał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy