Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Zofia Zborowska: Do wszystkiego doszłam sama!

Zofia Zborowska (28 l.) jeszcze dwa lata temu była nikomu nieznaną "córką Wiktora Zborowskiego". W przeciągu kilku miesięcy zyskała rozpoznawalność dzięki wulgarnej wypowiedzi na temat koncertu Rihanny. Wkrótce została zaangażowana do udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziś twierdzi, że wszystko zawdzięcza tylko sobie i swojej "ciężkiej" pracy.

O córce aktora media pierwszy raz wspomniały trzy lata temu, gdy Zofia wystąpiła u boku swojego taty w jednym ze spektakli.

Reklama

Później "wsławiła się" dość osobliwymi wypowiedziami na temat koncertu Rihanny, pisząc w mediach społecznościowych, że to "ch...j nie artystka, gnój", że była "wyćpana", a jej choreografia polegała na "macaniu się po psiucie".

W najnowszym wywiadzie pytana, czy znany tata pomógł jej w karierze, zaprzecza. Podkreśla jednak, że zawsze, gdy ktoś zarzuca jej, iż robi karierę dzięki znanemu ojcu, nie sili się na tłumaczenia i mówi: "Tak, tata mi wszystko załatwił".

Twierdzi, że jej kariera trwa od 10 lat i do wszystkiego doszła sama.

"To, że jestem w tym miejscu, w którym jestem, zawdzięczam tylko sobie. Pracuję na to ciężko od 10 lat. Ciężko pracuję na swoją pozycję i nie polega to na tym, że mój tata dzwoni po ludziach i błaga żeby mnie zatrudnili. Skończyłam szkołę teatralną, studiowałam też w Stanach Zjednoczonych, robię szóstą sztukę teatralną, pracuję dużo w dubbingu - tylko ludzie się tym nie interesują" - żali się.

Myślicie, że gdyby była córką Marii Nowak z Pcimia ktokolwiek by się nią zainteresował i zaangażował do programu telewizyjnego?

Setki absolwentów szkół teatralnych na pewno mają na ten temat sporo do powiedzenia...

WideoPortal/x-news

Zdjęcia z początków "kariery" Zofii:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zosia Zborowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »