Reklama
Reklama

Znany aktor aresztowany. Zrobił burdę w barze!

Ezra Miller (29 l.) to znany Hollywoodzki aktor, który w ostatnim czasie wystąpił w filmie "Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera", który został doceniony na 94. ceremonii wręczenia Oscarów. Po wydarzeniu mężczyzna wdał się w burdę i został zatrzymany przez policję!

W nocy z 27 na 28 marca odbyła się długo wyczekiwana 94. ceremonia wręczenia Oscarów. Jednak media zamiast o zjawiskowych filmach i kreacjach aktorskich rozpisują się o występku Willa Smitha, który spoliczkował prowadzącego na gali, Chrisa Rocka. Musimy przyznać, że Akademia Filmowa robiła, co mogła, aby przed ekranami pojawiło się jak najwięcej widzów, dlatego na imprezie skandal gonił skandal.

Reklama

Organizatorzy nie popisali się i przez długi czas nie wspominali o wojnie w Ukrainie. Ostatecznie postanowili opublikować apel i przekierowali odbiorców do zbiórki na rzecz pokrzywdzonych.

Kolejnym pomysłem, który nie umknął publice, był przyznanie wyróżnień od internautów w dwóch osobnych kategoriach: #OscarsCheerMoment (czyli scena z filmu, która wzbudzała największy zachwyt oglądających) i #OscarsFanFavourite (czyli ulubiony film).

W pierwszej kategorii fani wybrali scenę z filmu "Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera", w której pojawia się Flash, którego odgrywał Ezra Miller. Jak się okazało, aktora aresztowała policja za burdę w barze. 

Co się stało?

Ezra Miller aresztowany. Policja pokazała zdjęcie z zatrzymania!

Ezra Miller został zatrzymany przez policję na Hawajach. Jak donoszą zagraniczne media, aktor zaczął awanturować się i krzyczeć na śpiewające kobiety w barze karaoke w Hilo. 

O całej sprawie poinformował departament policji na Hawajach. W oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej ze szczegółami opisano zdarzenie.

Według informacji podanych w oświadczeniu Ezra Miller wrzeszczał na kobiety, które śpiewały. Jednej z nich wyrwał mikrofon, a następnie groził mężczyźnie grającemu w pubie. Właściciel baru próbował interweniować i zwracał uwagę aktorowi, ale ten za nic miał jego słowa.

Erza Miller został aresztowany i postawiono mu zarzut napaści fizycznej i werbalnej. 

By wyjść z aresztu, aktor musiał zapłacić kaucję w wysokości 500 dolarów.

Zdjęcie z zatrzymania mężczyzny zostało opublikowane na Twitterze.

Przypominamy, że to nie pierwszy występek aktora. Już w 2011 roku został zatrzymany  z powodu zepsutego światła hamowania, a policja odkryła, że jest w posiadaniu 20 gramów marihuany. 

Następnie 29-latek w 2020 roku zaatakował kobietę, a nagranie z tego zdarzenia obiegło media. Na wideo było widać, jak aktor dusi inną osobę, a następnie uderza nią w chodnik. 

Ezra Miller: wiek, kariera

Ezra Miller urodził się 30 września 1992 roku w Wyckoff. Jest synem tancerki i publicysty wytwórni Walt Disney Company.

Karierę filmową rozpoczął w 2008 roku, a większą rozpoznawalność zyskał dzięki filmom takim jak: "Musimy porozmawiać o Kevinie", "Legion samobójców", "Charlie", "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", a także "Liga Sprawiedliwości".

Obecnie Ezra pracuje nad solowym filmem o przygodach Flasha. U jego boku będziemy mogli zobaczyć sławy takie jak: Ben Affleck, Michael Keaton, czy Sasha Calle. 

Zobaczcie również:

Rihanna w przezroczystej sukni Valentino na oscarowej imprezie Beyoncé i Jaya-Z

Nicole Kidman zostanie memem? Jej zdjęcie to hit Internetu!

Oscary: Te gwiazdy pokazały za dużo. Odwaga czy niesmak?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ezra Miller
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy