Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Znamy prawdziwe IQ Dody! Mamy dowód!

O wysokim IQ Dody (35 l.) krążą już legendy. Kilka lat temu piosenkarka wyznała, że ma nieprzeciętnie wysoki poziom inteligencji. Niestety nikt nie uwierzył artystce i jej słowa uznano za kłamstwo. Teraz Doda przerwała milczenie i pokazała prawdziwy wynik testu!

Na swoim Instagramie Doda postanowiła pochwalić się zdjęciem, które potwierdziło jej wysokie IQ i tym samym ucięła spekulacje na temat swojej mądrości. 

Reklama

IQ piosenkarki rzeczywiście wynosi 156. Na dyplomie Stowarzyszenia Mensa Polska możemy przeczytać, że taki wynik, jaki osiągnęła Doda posiada tylko 1 proc. populacji! 

Jest to więc jeden z najwyższych wyników w kraju. Gwiazda wykonała test kilkanaście lat temu, ale dopiero teraz zdecydowała się na publikację dokumentu.

Dlaczego zwlekała z tym tak długo? 

Piosenkarka należy do grona osób, które są bardzo pewne siebie i nie potrzebują niczego udowadniać.

Wysoki wynik IQ zamknął usta wszystkim hejterom i niedowiarkom. Teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości, że Dorota Rabczewska posiada naprawdę nieprzeciętną inteligencję. 

Jesteście zdziwieni tym, że gwiazda rzeczywiście posiada tak wysokie IQ, czy już kilka lat temu uwierzyliście piosenkarce w jej słowa?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje