Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zmarła gwiazda "Big Brothera"! Miała 32 lata!

Nie żyje Rebekah Shelton. 32-latka była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek brytyjskiej edycji "Big Brothera".

To z pewnością bardzo smutny dzień dla wszystkich fanów tego popularnego na całym świecie reality-show. 

Jedną z największych gwiazd brytyjskiej edycji tego programu była bez wątpienia niejaka Rebekah Shelton, która wystąpiła tam w 2009 roku jako... Rodrigo Lopes. 

Rebekah zmieniła bowiem płeć. Już w programie opowiadała o tym, że nie czuje się mężczyzną i planuje przejść operację zmiany płci. 

To bez wątpienia przyczyniło się do tego, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów brytyjskiego "Big brothera".

Niestety, transseksualna gwiazda niespodziewanie zmarła. O tym smutnym wydarzeniu poinformowali jej bliscy na Twitterze. 

"Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że nasza wspaniała i kochana Rebekah niespodziewanie zmarła w środę w nocy. Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w tych trudnych dla nich chwilach" - czytamy w komunikacie.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Znajomi wyjawili jednak mediom, że Rebekah w ostatnim czasie zmagała się z poważną depresją. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rebekah Shelton

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama