Reklama
Reklama

Zmarł Robert Cormier. Gwiazdor „Slashera” odszedł w wieku 33 lat. "Będziemy tęsknić za tobą"

Robert Cormier nie żyje. Kanadyjski aktor filmowy i serialowy zapadł widzom w pamięć za sprawą swojego udziału w horrorze „Slasher”. W chwili śmierci gwiazdor liczył sobie zaledwie 33 lata. Przykre informacje pojawiły się na oficjalnym profilu serialu „Zaklinacze koni”, w którym mężczyzna grał jedną z ról.

Robert Cormier nie żyje

Informację o śmierci znanego aktora przekazano 28 września na oficjalnym profilu serialu "Zaklinacze koni", w którym grał mężczyzna.

"Jesteśmy głęboko zasmuceni, wiadomością o śmierci Roberta Cormiera. W ostatnich dwóch sezonach był ukochanym członkiem obsady »Zaklinaczy koni«. W imieniu obsady i ekipy »Zaklinaczy koni« łączymy się myślami z nim i jego rodziną, która prosiła o zachowanie prywatności w tym ciężkim okresie" — czytamy na profilu serialu.

Fani gwiazdora nie ukrywają, że jego śmierć jest dla nich bolesna. Pod wpisami ze zdjęciami aktora wyrażają swoje uczucia i przesyłają kondolencje dla najbliższych zmarłego.

Reklama

"Moje serce jest złamane";

"Odszedłeś za szybko";

"Będziemy tęsknić za tobą";

"Odpoczywaj w pokoju";

"Co za smutne wieści. Kondolencje dla przyjaciół i rodziny" - piszą fani na instagramowym profilu aktora.

Jak dotąd nie podano, co było przyczyną śmierci gwiazdy.

Robert Cormier - kariera i życie prywatne

Robert Cormier urodził się 14 czerwca 1989 roku w Toronto. Mężczyzna jest synem Lisy oraz Roba Cormierów. Robert Cormier zdobył dyplom z inżynierii na Texas A&M, a następnie w 2014 roku ukończył szkołę filmową. Podjął również studia z ekonomii na York University, jednak ostatecznie przerwał je, by móc spełniać się w zawodzie aktora. 

Po ukończeniu Toronto Academy of Acting for Film & Television dostał wiele angaży w znanych produkcjach. Występował jako m.in. Kit Jennings w horrorze Netflixa "Slasher", jako Shane w "Firecracker", Winston w "Amerykańskich bogach", oraz Finn Cotter w "Zaklinaczach koni".

Zobacz też:

"Archiwum 81" na Netflix. Serial grozy, który podbił serca polskich widzów

Netflix zrobi remake "Overboard"? Wiadomo już kto zagra główną rolę!

"The Crown": co z produkcją Netflixa po śmierci królowej? Praca nad szóstym sezonem może zostać wstrzymana


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Cormier | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy