Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zenon Martyniuk zapłaci fortunę za odwyk syna! No to się porobiło!

Sprawy w rodzinie Zenona Martyniuka (49 l.) toczą się dość żwawym tempem. W sobotę, 9 lutego 2019 roku król disco polo powiadomił media, że jego syn wrócił do domu, a już dziś pojawiły się informację, że wysyła chłopaka na odwyk i to za granicę!

Ostatnie tygodnie nie były zbyt łatwe dla gwiazdora i jego rodziny. Syn Zenona, Daniel niedługo stanie przed sądem i odpowie za posiadanie przy sobie narkotyków, bo taki zarzut usłyszał na początku stycznia 2019 roku.

Reklama

Za takie przewinienie grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Do wyroku może jednak nie dojść, bo słynny ojciec właśnie postanowił wysłać swojego syna na odwyk i jest w stanie zapłacić za niego naprawdę wiele.

Zenek postanowił także, że im dalej od Polski, tym lepiej, więc wybrał dla niesfornej pociechy ośrodek w USA, a dokładniej w Arizonie. Jednak nie jest to tanie miejsce i za miesiąc pobytu tam muzyk zapłaci 40 tys. dolarów, czyli ok. 160 tys. złotych.

"Zenek nie chce, by jego syn odbył terapię w Polsce. Boi się, że młodzian może z niej uciec. Przyjaciele z USA proponują mu ośrodek w Arizonie, gdzie Martyniuk ma wiele znajomych i kręci tam teledyski. W dodatku to porządny ośrodek, gdzie leczyły się gwiazdy. Ma wyniki" - mówi znajomy artysty w rozmowie z "Super Expressem". 

W ośrodku wybranym przez Martyniuka leczyli się z uzależnień m.in. aktor Kevin Spacey (60 l.), modelka Kate Moss (45 l.), golfista Tiger Woods (44 l.) i piosenkarka Selena Gomez (27 l.). 

Jak widać, dla swojego syna Zenon zrobi wszystko i koszty nie grają tu roli. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje