Reklama

Reklama

Reklama

Zendaya i Tom Holland są parą? Przyłapali ich na czułościach

Wygląda na to, że znani z filmu "Spider-Man: Homecoming" Zendaya (24 l.) i Tom Holland (25 l.) mają się ku sobie również w życiu prywatnym. Fotoreporterzy przyłapali ich na czułościach.

W zagranicznych mediach pojawiły się zdjęcia, na których widać, jak Zendaya i Tom całują się w sportowym audi aktora, czekając na zmianę świateł na jednej z ulic Los Angeles.

"Uśmiechali się do siebie i byli trochę zmieszani. Holland wpatrywał się z miłością w Zendayę i głaskał ją po brodzie" - można przeczytać.

Para była także widziana w dzielnicy Silver Lake, gdzie mieszka matka dziewczyny - Claire Stoermer. Cała trójka udała się do jednej z restauracji, gdzie aktor miał zostać przedstawiony.

Reklama

Plotki o tym, że łączy ich coś więcej, krążą od czasu, gdy w 2017 roku zagrali razem w filmie "Spider-Man: Homecoming" - Holland wcielał się tam w Petera Parkera, a Zendaya w jego koleżankę z klasy. 

Aktor był wcześniej związany z Olivią Bolton. W kwietniu 2020 roku zostali jednak przyjaciółmi. Zendaya spotykała się z kolei z Jacobem Elordi.

Sami zainteresowani na razie nie skomentowali sprawy.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zendaya | Tom Holland

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy