Reklama
Reklama

Ze ślubu Moniki Miller nici. A jeszcze niedawno tak się cieszyła

Życie miłosne Moniki Miller od jakiegoś czasu kwitnie. Celebrytka chętnie opowiada o swoim związku i snuje plany na wspólną przyszłość z partnerem. Jak się jednak okazuje sielankowe życie, o którym tak chętnie opowiada, może nie być do końca prawdziwe. Wydało się, że plany ślubne Moniki nie pokrywają się z tym, co sądzi jej ukochany.

Monika Miller spędza rocznicę z ukochanym w Paryżu

Monika Miller na swoim Instagramie chętnie pokazuje, jak rozwija się jej związek. Nie tak dawno aktorka chwaliła się tym, że wraz z ukochanym Pawłem świętują pierwszą rocznicę związku. Z tej okazji gwiazda zamieściła słodki filmik, na którym para całuje się na tle Wieży Eiffla. Wydawało się wtedy, że zakochani są bardzo szczęśliwi i ich wspólne życie zmierza w dobrym kierunku.

Reklama

Monika Miller chwali się planami ślubnymi

W niedawnej rozmowie z naszym portalem, Monika Miller wyjawiła, że ma jasno określone plany ślubne.

"Dwa lata maks" - powiedziała w kwietniu Damianowi Glince.

"Rozmawiamy o tym raz na tydzień. Właśnie dziś zapytałam swojego chłopaka, kiedy to się wydarzy. A on powiedział, że w sumie to pewnie wcześniej niż on sam uważa, bo jest człowiekiem spontanicznym. Każdego dnia może się obudzić i iść w samych gaciach kupić mi pierścionek..." - dodała.

Monika Miller chwaliła się tym, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją na ślubnym kobiercu. Gwiazda zdradziła wtedy także, że chce, by ceremonia odbyła się w cerkwi, a po ślubie planuje posługiwać się podwójnym nazwiskiem. Jak się teraz okazuje, wszystkie te zapewnienia mogą okazać się tylko marzeniami.

Decyzja o ślubie Moniki Miller się oddala

Jak donosi ShowNews.pl, ślubne plany wnuczki Leszka Millera mogą tak szybko się nie ziścić. Informator przekazał portalowi, że być może partner celebrytki nie jest jeszcze gotowy na tak poważne kroki.

"Jej Paweł nie chce ani ślubu, ani dzieci. Ona by chciała, on mówi, że to za poważne ruchy, nie chce jeszcze w to wchodzić. Ale nie ma mowy o ślubie, rodzina też niechętnie patrzy na to, co robi Monika. Ogólna sytuacja nie sprzyja takim rozwiązaniom. Nie są nawet zaręczeni. To widać na jej wrzutkach na Instagramie - nie ma pierścionka - podaje za swoim informatorem portal ShowNews.pl

Na razie jedyną poważną decyzją w życiu pary, było wspólne zaopiekowanie się pieskiem. Nie wiadomo, czy wizja szybkiego ślubu jest dla partnera Moniki Miller taka oczywista, jak dla niej.

Zobacz też:

Ledwie wnuczka Millera pokazała nowego partnera, a już płyną takie wieści. Szykują się wielkie zmiany

Monika Miller zabierze ukochanego do rodziny na święta. Obiecał jej jedną rzecz

Monika Miller nie wytrzymała. Idzie do sądu. Poszło o jej dziadka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy