Reklama
Reklama

Zbigniew Bartman i Zuzia Górecka nie szczędzą sobie czułości w sieci

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych związków w polskiej siatkówce, obok Bartosza Kurka i Anny Grejman to para Zuzanny Góreckiej, zawodniczki reprezentacji Polski i Zbigniewa Bartmana. Górecka niedawno powróciła na boisko po ciężkiej kontuzji, co zostało podkreślone w jej mediach społecznościowych. Tam podziękowała Bartmanowi za wsparcie w trudnym czasie.

Ostatnio Zuzanna Górecka powróciła na parkiet po bardzo poważnej kontuzji, której towarzyszyło uszkodzenie łąkotki oraz więzadła krzyżowego przedniego. W swoich mediach społecznościowych siatkarka wyraziła głęboką wdzięczność przede wszystkim Zbigniewowi Bartmanowi za ogromne wsparcie w trudnym momencie kariery. Jego wsparcie odegrało istotną rolę w procesie rekonwalescencji i powrotu Zuzanny Góreckiej na boisko.

"Tylko Ty wiesz ile mnie to kosztowało nerwów, łez, stresu. Tobie najbardziej dziękuję, że byłeś przy mnie od samego początku najtrudniejszego czasu w moim życiu" - napisała do "Zibiego" na Instagramie, Górecka.

Reklama

Dzieli ich 13 lat różnicy w wieku. Gdy ogłosili związek, zderzyli się z falą negatywnych emocji

W programie "W cieniu sportu" Łukasza Kadziewicza powiedziała o trudnym dla nich czasie. Wypowiedziała się również na temat problemów, z jakimi musieli zmierzyć się po ujawnieniu swojego związku. Górecka wyznała, że była w szoku widząc, jak bardzo zostali zaatakowani publicznie. Bartman wcześniej był związany z Joanną Michalską, lekkoatletką z którą ma syna Arona.

"Ważne jest to, że dobrze się czujemy w swoim towarzystwie i jesteśmy szczęśliwi, a reszta? To, co ludzie mówią, myślą, tak średnio ma dla mnie znaczenie, bo ludzie zawsze znajdą powody, by podciąć skrzydła czy coś zniszczyć" - wyznała Zuzanna Góralska podczas spotkania na Instagramie ze swoimi fanami.

Historia miłości Zbigniewa Bartmana i Zuzanny Góreckiej

W czerwcu 2021 r. Zbigniew Bartman wydał oświadczenie na Instagramie i wyznał, że spotyka się z Zuzanną Górecką. "Niestety nasze życie prywatne, nie jest prywatne ze względu na liczne plotki i spekulacje krążące od paru tygodni po środowisku siatkarskim, dlatego potwierdzamy naszą relację" — pisał wówczas.

Najpierw zakochani nie ujawniali publicznie, że są parą. W końcu jednak postanowili to zrobić. "Bardzo stresowałam się tą sytuacją i bałam się, że nas zjedzą" — mówiła Zuzanna Górecka w rozmowie dla sport.tvp.pl.

Zakochani nie przejmują się opiniami innych. Są dla siebie najważniejsi i otwarcie pokazują to w mediach. Kibicujecie tej parze? 

Czytaj także: 

Polskie siatkarki świętowały zwycięstwo, śpiewając piosenkę Dody. Gwiazda zareagowała błyskawicznie

Żona reprezentanta Polski popłakała się na spotkaniu z prezesem klubu. Było jej strasznie wstyd

Dramat ciężarnej Zborowskiej. W jej domu pojawił się nieproszony gość

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy