Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zaskakujący zwrot akcji w życiu Agnieszki Kaczorowskiej! Znów jest zakochana!

Poprzedni chłopak Agnieszki Kaczorowskiej (25 l.) poszedł w odstawkę, bo ona już ma nowego! Jak donosi "Twoje Imperium", to tancerz, który dla niej zostawił narzeczoną!

Agnieszka Kaczorowska nie zasypia gruszek w popiele! Kilkanaście dni temu potwierdziła, że rozstała się z aktorem i piosenkarzem Maciejem Zadykowiczem, a już jest zaangażowana w nowy związek – z tancerzem Maciejem Pelą (znanym np. z udziału w tanecznym show "You Can Dance – Po prostu tańcz" w TVN).

Reklama

Ze zdjęć, które paparazzi niedawno zrobili im na stołecznej ulicy, trudno wyczytać, czy ich znajomość ma charakter koleżeński, czy osiągnęli już wyższy poziom zaangażowania. 

Ale wszelkie wątpliwości rozwiał sam Maciej Pela, wrzucając na Instagram zdjęcie, na którym widać, jak Agnieszka Kaczorowska obejmuje go wpatrzona w niego jak w obrazek. Opatrzył je serduszkiem. Tancerka w komentarzu pod tym zdjęciem też wkleiła serduszko i symbol oznaczający przesyłanie buziaka.

Agentka Kaczorowskiej nie chciała zabrać głosu w tej sprawie. Maciej Pela również odmówił komentarza. Ale znaleźli się inni rozmówcy, wystarczająco wtajemniczeni w kulisy tej znajomości, żeby się wypowiedzieć. W środowisku tancerzy nowy romans celebrytki jest bowiem szeroko komentowany!

"Agnieszka kolejny raz zrobiła to samo: rozwaliła czyjś związek" – usłyszeli dziennikarze "Twojego Imperium" od osoby, której wiedza w tej sprawie nie pozostawia żadnych wątpliwości. 

"Znają się krótko, Maciek pracuje w jej szkole tańca od końca zeszłorocznego września. Wcześniej przez pięć lat był związany z dziewczyną, która też jest tancerką. W połowie grudnia ubiegłego roku minęły dwa lata, odkąd się zaręczyli. Tydzień później ją zostawił" - zdradził informator tygodnika.

Rozmówca gazety powiedział też, że Agnieszka Kaczorowska i była narzeczona jej nowego chłopaka znają się od dawna i wiele razy występowały obok siebie na turniejach tańca towarzyskiego.

"Związek Maćka rozpadł się z różnych powodów, ale ostatecznie zostawił tę dziewczynę właśnie dla Agnieszki" - podkreśla osoba z jej otoczenia.


Dowiedz się więcej na temat: Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje