Reklama
Reklama

Zaskakujące wyznanie Zbigniewa Wodeckiego. "Między nami iskrzy!"

Zbigniew Wodecki (66 l.) i Natalia Szroeder (21 l.) wystąpią razem podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Jak zapewnia wokalista, wytworzyła się między nimi niezwykła więź...

Zbigniew Wodecki poznał Natalię podczas swojej jubileuszowej 40-tki w Sopocie. Natalia Szroeder nie tylko wystąpiła w roli prowadzącej koncert, ale też zaśpiewała razem z Wodeckim.

W rozmowie z "Galą" artyści zapewniają, że świetnie czują się w swoim towarzystwie na scenie. Zbigniew Wodecki wydaje się być prawdziwie zachwycony młodziutką wokalistką.

"Dostrzegam w Natalii dużą dojrzałość. Wie, o czym śpiewa, co nie zdarza się często. (...) W Sopocie dobrze zabrzmiało, wszystko się udało i bardzo możliwe, że niedługo się pobierzemy" - mówi w rozmowie z "Galą".

Reklama

Natalia podkreśla, że do dziś jest bardzo onieśmielona współpracą z muzykiem. "Do ostatniej chwili nie potrafiłam sobie wyobrazić, co wydarzy się na scenie" - wspomina.

"Zaiskrzyło między nami! Mnie też udzieliła się adrenalina Natalii. Oboje poczuliśmy, że możemy więcej!" - dodaje Wodecki.

Para zaśpiewa wspólnie po raz kolejny podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Myślicie, że możemy liczyć na efekty tej współpracy?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd!


 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Wodecki | Natalia Szroeder
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy