Reklama
Reklama

Zaskakujące wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan! Radosław je z tej samej miski, co pies?

Tej miłości nie da się przegapić. Nie da się ukryć, że buldog angielski George zajmuje szczególne miejsce w sercu Radosława Majdana. Okazuje się nawet, że nie tylko dzielą wspólną garderobę, ale też... miskę. O wszystkim wygadała się Małgosia!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od 2016 roku są szczęśliwym małżeństwem. Para doczekała się nawet wspólnego synka - Henryka. To nie jedyna ich miłość!

Nie od dziś wiadomo, że Małgosia i Radosław są wielkimi fanami psów. Sami mają dwa buldogi francuskie: Sisi i Lili, a także buldoga angielskiego George’a. Najnowsza w rodzinie jest malutka chihuahua - Frenczeska.

Wszystko wskazuje na to, że Radosław i buldog angielski George mają ze sobą szczególną więź. Piłkarz tak bardzo rozpieszcza swojego czworonoga, że pozwala mu nawet zaglądać do miski!

Reklama

"Perfekcyjna pani domu" przyznała nawet, że uroczy psiak jest dla niej szczególnie ważny, a co więcej, sama traktuje go jak człowieka.

Rozenek w rozmowie zdradziła, że bardzo dba o swoje psy. Zwraca uwagę na ich karmę, uważa, że dobre jedzenie to podstawa, by psiaki miały piękną sierść. Nie zapomina również o zabiegach pielęgnacyjnych i regularnie je wyczesuje!

Wiedzieliście, że są aż takimi miłośnikami piesków?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy