Reklama
Reklama

Zaskakujące wieści o znanym aktorze. Ma sławną córkę i zięcia. Niewielu o tym wiedziało

Zbigniew Suszyński (62 l.) niewątpliwie należy do grona najbardziej charakterystycznych aktorów w naszym kraju. Na koncie ma ponad sto ról w filmach i serialach, co przyniosło mu ogromną popularność. Mało kto jednak wie, że ten rozchwytywany gwiazdor ma równie sławne dziecko i zięcia! Jego jedyna córka Milena (38 l.) prężnie rozwija karierę aktorską, natomiast jego zięć, Karol Dziuba właśnie zagrał młodego Kargula. Oto szczegóły...

Córka Zbigniewa Suszyńskiego robi karierę aktorską

Dla Zbigniewa Suszyńskiego aktorstwo było absolutnym spełnieniem marzeń i największą miłością. To właśnie ten zawód sprawił, że mężczyzna może rozwijać się na wielu płaszczyzna, nie tylko pojawia się na wielkim ekranie czy w serialach, ale chętnie gra także na teatralnych deskach i z powodzeniem użycza swojego głosu jako aktor dubbingowy. Miłość do szeroko pojętej sztuki zaszczepili w nim rodzice.

"Pochodzę z domu, gdzie wszechobecna była literatura piękna, filozofia, sztuki piękne, historia malarstwa, poezja... Mam bazę. W pierwszej klasie podstawówki, gdy dzieci uczyły się czytać, to ja już pochłaniałem grube książki podróżnicze, poznawałem historię sztuki i poezję" - mówił w rozmowie z "Expressem Bydgoskim".

Reklama

Swój debiut na srebrnym ekranie zaliczył już jako dwudziestolatek, natomiast talent szlifował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Łodzi. Jak się okazuje, taki wybór ścieżki zawodowej był strzałem w dziesiątkę, bowiem do dzisiaj aktor ma na swoim koncie już ponad sto ról w popularnych filmach i serialach.

Zbigniew Suszyński zdobył popularność dzięki takim produkcjom jak "Młode wilki", "E=mc2", "Pożegnanie z Marią", "Prywatne śledztwo", "Paradoks" czy "Korona królów". Niewielu jednak wie, że taki sam plan na życie obrała jego jedyna córka, Milena. Suszyński od początku nie był zadowolony z takiego wyboru. Mało tego, również jego zięć doskonale odnajduje się w środowisku aktorskim - właśnie zagrał młodego Kargula. 

Milena Suszyńska poszła w ślady znanego taty

Relacje w domu Suszyńskich nie zawsze były poprawne. Wielka afera rozpętała się w momencie, kiedy Zbigniew dowiedział się, że jego ukochana jedynaczka nie zdecydowała się ani na germanistykę, ani na weterynarię, na które liczył.  

"Tata na początku był załamany i bardzo zły. Długo się do mnie nie odzywał. Potem jednak zmienił zdanie" - mówiła Milena Suszyńska w rozmowie z "Na żywo".

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i teraz cała rodzina żyje zgodnie. Zbigniewa ucieszył także fakt, że jego ukochana córka w sierpniu 2014 roku wzięła ślub. Wybraniem jej serca okazał się... także aktor! Milena poślubiła Karola Dziubę (32 l.), o którym ostatnio jest głośno za sprawą jego roli w filmie "Sami swoi. Początek".

Zięć Zbigniewa Suszyńskiego jest wziętym aktorem

Karol Dziuba dał się poznać szerszej publiczności dzięki rolom w takich produkcjach jak "O mnie się nie martw", "Zenek" czy "Mecenas Porada". Prawdziwy przełom w jego karierze przyniósł jednak serial "Dewajtis", który nieoczekiwanie stał się jednym z największych hitów serialowych ubiegłego roku. To właśnie dzięki roli Marka Czertwana, kariera aktorska Dziuby przeżyła renesans.

Obecnie zięcia Zbigniewa Suszyńskiego możemy oglądać na wielkim ekranie w filmie "Sami swoi. Początek". Wciela się tam w główną rolę - młodego Kargula.

Karol Dziuba i Milena Suszyńska poznała się na Akademii Teatralnej. Dzielące ich 6 lat nie jest żadną przeszkodą. W tym roku małżonkowie będą świętować 10. rocznicę ślubu. Zakochani wspólnie wychowują synka Gucia, który ma już 6 lat.

Wiedzieliście o tym?

Zobacz także:

Gwiazdor hitu TVP "Dewajtis" pokazał przepiękną żonę. Pamiętacie jej rolę w kultowym serialu?

Zbigniew Suszyński: Czym córka podbiła wreszcie jego serce?

Wielkie poruszenie ws. uwielbianego serialu. A jednak to nie były plotki, powstała petycja

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Milena Suszyńska | Karol Dziuba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama