Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zakościelny opuszcza Polskę

Polski Brad Pitt - Maciej Zakościelny (27 l.) opuszcza ojczyznę i wyjeżdża do USA. Aktor zrezygnował z gry w serialu "Kryminalni" i postanowił zrobić karierę za oceanem. Dodatkowym, jeśli nie decydującym bodźcem do wyjazdu okazała się miłość.

Za oceanem bowiem mieszka dziewczyna Zakościelnego, aktorka i modelka Izabela Miko.

Reklama

Jak donosi "Życie na gorąco" Maciek ma już dość uciążliwych lotów przez ocean i zżerającej tęsknoty. Poza tym chce skorzystać z życiowej szansy:

"Wcale się nie dziwię, że Maciek chce wyjechać z Polski, jest młody, niech spróbuje nowych rzeczy" - mówi Marek Włodarczyk, serialowy kolega z "Kryminalnych".

"Ja w jego wieku zaryzykowałem i pojechałem do Niemiec. Nie żałuję, bo odniosłem tam sukces" - dodaje.

Maćka na pewno wspierać będzie jego dziewczyna, która w Stanach zagrała już w kilkunastu amerykańskich produkcjach. Wie, jak znaleźć dobrego agenta, gdzie szkolić umiejętności aktorskie i gdzie odbywają się castingi.

Aktor prawdopodobnie po przyjeździe do Stanów zatrzyma się nowojorskim mieszkaniu Izy.

W Nowym Yorku również mieści się słynne Actor's Studio, gdzie nie tak dawno szkoliła się polska aktorka Alicja Bachleda - Curuś.

Nauka tam słono kosztuje, jednak dla polskiego amanta pieniądze nie są przeszkodą, jest on wszakże jednym z najlepiej opłacanych polskich aktorów młodego pokolenia.

Zakościelny ma już za sobą przygodę w międzynarodowej produkcji. Zagrał już w filmie sławnego reżysera Petera Greenway'a "Straż nocna" dlatego wyjazd za ocean może okazać się trafną życiową decyzją.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje