Reklama
Reklama

Zaatakował własną matkę i siostrę!

Christian Bale, odtwórca roli Batmana w nowej odsłonie przygód człowieka nietoperza pod tytułem "The Dark Knight", stracił nad sobą panowanie i zaatakował własną mamę i siostrę. Nie jest do końca wyjaśnione, czy chodziło jedynie o kłótnię, czy też doszło do rękoczynów, jednak matka aktora Jenny (61 l.) i siostra Sharon (40 l.) zgłosiły się na posterunek policji w Hampshire, gdzie złożyły oficjalną skargę na Bale'a.

Policja zezwoliła Christianowi na pojawienie się na europejskiej premierze nowego Batmana w londyńskim West Endzie, jednak w najbliższych dniach aktor ma zgłosić się na posterunek policji w celu złożenia wyjaśnień. Rzecznik prasowy policji powiedział dziennikowi "The Sun":

"To trudna sytuacja, jednak nie chcieliśmy psuć europejskiej premiery filmu z powodu nie do końca potwierdzonego zajścia. Pan Bale nie został zatrzymany, pod warunkiem, że stawi się w najbliższych dniach na przesłuchanie".

Bale pojawił się na premierze razem ze swoimi ekranowymi partnerami - Sir Michaelem Cainem, Aaronem Eckhartem i Maggie Gyllenhall. Aktor był spokojny. Rozmawiał ze swoimi fanami i rozdawał autografy.

Reklama
MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: Christian Bale
Reklama
Reklama
Reklama