Reklama
Reklama

Z „Tańca z gwiazdami” do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kolejna zmiana w obsadzie!

W ostatnim sezonie w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zaszło kilka zmian personalnych. Teraz, jak się dowiedzieliśmy, do obsady dołączy kolejna osoba. Będzie to choreograf Maciej Zakliczyński, który dotąd pracował przy innej hitowej produkcji Polsatu, mianowicie „Tańcu z gwiazdami”.

Maciej Zaliczyński dołącza do obsady "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Na początku maja donosiliśmy, że z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" żegna się choreograf Kris Adamski. Już wiemy, kto go zastąpi! Jak udało nam się dowiedzieć, do obsady programu dołączył znany dobrze widowni "Tańca z gwiazdami", Maciej Zakliczyński!

Maciej Zakliczyński z wykształcenia jest kulturoznawcą i teatrologiem. Jest też absolwentem studiów podyplomowych MBA i DBA Art&Science Nowe Media w Biznesie, a także badaczem mowy ciała i komunikacji niewerbalnej.

Reklama

Jego życie od wielu lat związane jest z tańcem.  To właśnie on odpowiadał za układy taneczne w "Tańcu z gwiazdami", a gwiazdy i tancerze zawsze bardzo chwalili sobie współpracę z nim.

Swój sukces w zawodzie zawdzięcza m.in. stosowaniu unikalnej metody komponowania ruchu z wykorzystaniem gestu i ciała na scenie.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w odświeżonej wersji

W ostatnim sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zaszło kilka zmian personalnych. Zostały one wprowadzone, by nieco odświeżyć formułę.

W 18. sezonie z programem pożegnali się zasiadający w jury Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski. Nie zobaczyliśmy także Piotra Gąsowskiego, który współprowadził program z Maciejem Dowborem, a w jego miejsce pojawił się dobrze znany widzom Polsatu Maciej Rock, który bardzo szybko wpasował się w format programu.

Zobacz też:

Oskar Cyms zwycięzcą 8. odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Julia Kamińska zrobiła furorę jako Beata Kozidrak!

Kasia Kołeczek nagle zniknęła z popularnego programu TVP. Teraz ujawnia, dlaczego! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wielka sensacja w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po występie Krzysztofa Ibisza wszyscy zaniemówili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy