Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Z nim Meghan Markle spotykała się przed ślubem z księciem Harrym! Dlaczego się rozstali?

Meghan Markle (38 l.) przed związkiem z księciem Harrym (35 l.) prowadziła dość rozrywkowe życie jeżeli chodzi o związki. Okazało się, że tuż przed Harrym spotykała się z... kucharzem. To właśnie on niedawno wyjawił kilka sekretów z ich związku.

Meghan Markle weszła do rodziny królewskiej jako rozwódka, co wywołało ogromne zamieszanie na królewskim dworze. Po rozwodzie, który odbył się w 2013 roku, Meghan zaczęła intensywnie szukać szczęścia u boku innych mężczyzn. 

Reklama

Mogło wydawać się, że ustatkuje się u boku kucharza, kanadyjskiego szefa kuchni - Cory'ego Vitiello. Meghan i Cory poznali się w Toronto, gdzie kucharz prowadził swoją restaurację, a Meghan kręciła odcinki do serialu "W garniturach",  w którym grała przed zostaniem księżną. 

Wówczas przyszła księżna pokochała jedzenie serwowane przez Cory'ego i w tym wypadku sprawdziło się stare porzekadło - "przez żołądek do serca". Między nimi wywiązał się płomienny romans. Związek zaczynał stawać się coraz poważniejszy i bliscy sądzili, że zakończy się ślubem. 

Niestety, tak się nie stało i tuż przed poznaniem Harry'ego, Meghan rozstała się z ukochanym. Co było powodem zakończenia związku? 

Według "Daily Mail" szef kuchni zerwał z Markle, gdyż ta zachowywała się zbyt wyniośle. Podczas wspólnych wyjść, czy wyjazdów doprowadzała go do szaleństwa i wykorzystywała to, że jest aktorką, by zyskać lepszą obsługę, czy pokój w hotelu.

Miarka się przebrała, gdy któregoś dnia Meghan i Cory zaprosili na kolację kilku znanych przyjaciół i przyszła księżna miała udawać, że przepis na fenomenalny makaron jest jej autorstwa. Nie trzeba dodawać, że faktycznym twórcą dania był oczywiście Cory, który odebrał kłamstwo Markle jako policzek wymierzony w jego ciężką pracę. 

Zdaniem przyjaciół Vitiello, Meghan od początku miała "parcie na szkło", a związek ze słynnym szefem kuchni był trampoliną dla jej kariery. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje