Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

"YCD": Kamińska czy Urbańska?

Po odejściu Anny Muchy z programu "You Can Dance..." wybuchła wojna o stołek jurora. Kto zasiądzie obok Michała Piróga i Agustina Egurroli? Typowane są dwie kandydatki - Julia Kamińska i Natasza Urbańska.

Taneczne show na trwałe wpisało się już w ramówkę TVN-u. Nie dziwi więc, że zaplanowano kolejną edycję show. Co prawda, planowana ona jest na wiosnę 2011 rok, jednak "giełda nazwisk" na dobre się już rozpoczęła.

Reklama

Czy powtórzy się zeszłoroczny scenariusz i fotel jurora zajmie triumfatorka ostatniego "Tańca z gwiazdami" Julia Kamińska? Na pewno nie jest kontrowersyjna jak Mucha. Nie będzie zatem odciągać uwagi od uczestników show, co było głównym zarzutem stawianym wobec Ani.

A może szefowie stacji zdecydują się na ukłon w stronę wielkiej przegranej 10 edycji "Tańca..." Nataszy Urbańskiej? Kontrowersyjny werdykt wciąż jest solą w oku ślicznej artystki i jej męża Janusza Józefowicza. Do tego stopnia, że - jak przyznał reżyser w rozmowie z "Super Expressem" - nie widział ani jednego odcinka nowej serii.

- Nikt jeszcze ostatecznie nie wypowiedział się na temat kolejnej edycji. Czy to będzie Anka, czy może ktoś inny, tego jeszcze naprawdę nie wiemy - mówi juror Michał Piróg.

- "You Can Dance..." jest programem o tańcu i o tancerzach, robionym dla ludzi i to chyba ich należałoby spytać o to, jakiego jurora oczekują - dodaje.

Czytaj również w "Super Expressie"

Zobacz: Mucha odchodzi z "You Can Dance..."

se.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | Natasza Urbańska | You Can Dance

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje