Reklama
Reklama

Wycofany ze świata show-biznesu Lesław Żurek już tego nie ukryje. Z żoną mają powody do radości

Lesław Żurek, aktor znany z takich hitów jak "Przyjaciółki" i "Barwy szczęścia", niechętnie mówi o prywatnym życiu. Mimo to wyszło na jaw, że jego córka osiąga pierwsze sukcesy w świecie modelingu. 44-latek i żona mają wyraźne powody do dumy.

Lesław Żurek ma dwójkę dzieci. Córka zyskuje rozpoznawalność

Lesław Żurek to szczęśliwy aktor, ojciec oraz mąż. Choć 44-letni gwiazdor "Barw szczęścia" i "Przyjaciółek" niechętnie mówi o swojej codziennej radości, jest ona niewątpliwa. Co ciekawe, miłosna historia Lesława jest niczym z ekranu telewizora. Katarzyna Misiewicz przeniosła się do Krakowa i to tam spotkała aktora. Studiował na krakowskiej PWST i chciał rzucić studia, ale ona przekonała go, by się nie poddawał. Niedługo potem połączyło ich uczucie, które trwa do dziś.

Reklama

Dzięki takiemu obrotowi spraw aktor ma dziś dwójkę dzieci. Zuzanna i Piotr to oczka w głowie zakochanych. Córka już nawet zaliczyła pierwsze sukcesy w świecie modelingu.

Córka Lesława Żurka ma na koncie pierwsze sukcesy

Córka Lesława Żurka często udostępnia swoje fotografie na Instagramie @zuziazurek_. Do tego w 2021 roku jej zdjęcia ukazały się w magazynie "K Mag".

Co ważne, na jej profilu nie brakuje regularnie pokazywanych efektów profesjonalnych sesji. To oznacza, że Zuzanna konsekwentnie stawia pierwsze kroki ku udanej karierze.

Lesław Żurek nie ma parcia na show-biznes. Mówi o tym bez ogródek

Czy dumny tata będzie chwalił się sukcesami córki? Wątpliwe. Aktor unika mówienia o sobie i rodzinie od wielu lat. W rozmowie z Rawicz24 tłumaczył, dlaczego tak niewiele go na portalach plotkarskich.

"Jestem mało ciekawym kąskiem pod tym względem (śmiech). Jestem jedynie na Instagramie, ale to konto służy mi do promocji spektakli, w których gram. Na różnych eventowych obrzydlistwach nie bywam" - mówił bez ogródek.

Następnie ocenił kolegów z branży i jasno wskazał, co najbardziej mu przeszkadza w promowaniu się na różnego typu eventach.

"Taki jest mój punkt widzenia, choć są tacy ludzie, którym bardzo na tym zależy, bo to później napędza tych obserwujących w internecie, więc oni robią wszystko, by to się nakręcało. To jest sedno ich życia. To jest w sumie dobry temat na film... Mnie takie zachowania drażnią w każdym razie, a po 15 minutach na jakiejś ramówce jestem śpiący" - zapewniał.

Czytaj też:

Huczało o ich rozwodzie. Teraz Lesław Żurek na premierze nie pojawił się sam

Stenka zawróciła mu w głowie. Jego małżeństwo zawisło na włosku

Nie do wiary, jak dziś wygląda młoda córka Stenki. Mocna stylizacja z kolczykiem wywołała poruszenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lesław Żurek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy