Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wspaniałe wieści prosto od księżnej Kate Middleton! To już oficjalne!

Księżna Kate (37 l.) jest bardzo zżyta ze swoją rodziną i przeżywa każde niepowodzenie, które dotyka jej bliskich. Ostatnio księżna Cambridge ma sporo na głowie. Obecnie przebywa z Williamem (37 l.) w Pakistanie, gdzie mają umówione spotkania z premierem i prezydentem. Jednak Kate ma powody do radości, gdyż właśnie okazało się, że jej brat planuje powiększenie rodziny!

Rodzina księżnej Kate wreszcie może spokojniej patrzeć w przyszłość. James Middleton (32 l.) oświadczył się swojej wieloletniej partnerce. 

Reklama

Brat Kate jeszcze niedawno zmagał się z depresją. Ale powoli wychodzi na prostą i planuje założenie rodziny. James nie ukrywał, że ma za sobą trudny czas. 

"Depresja była dla mnie paraliżująca. Nie wychodziłem z łóżka. To było okropne. Ciągle czułem się niespokojny i miałem wyrzuty sumienia, że leżę w łóżku i nie robię kompletnie nic. Jednocześnie nie byłem w stanie pracować ani normalnie żyć" - wyznał w wywiadzie udzielonym w sierpniu tego roku. 

Rodzina była dla niego ogromnym wsparciem w walce z chorobą, ale przede wszystkim dzielnie trwała przy nim pochodząca z Francji analityk finansowa Alizee Thevenet. 

Razem przeszli tę ciężką próbę i są pewni, że są dla siebie stworzeni.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje