Reklama

Reklama

Reklama

Wróżbita Maciej apeluje do Polaków o opamiętanie

Wróżbita Maciej jest oburzony krytyką Rosjan w mediach i apeluje do Polaków, by nie łączyli rosyjskich obywateli z Putinem. "Nie pozwólcie, by przedstawiane powszechnie oblicze prezydenta Rosji rodziło w Was jakiekolwiek złe uczucia do tego kraju i jego obywateli. Proszę Was by nie oceniać Rosjan poprzez pryzmat rządu i głównych polityków. Serce moje płacze" - pisze wróżbita. Apeluje również, by być ostrożnym w przyjmowaniu ukraińskich rodzin w swoich domach. "Ja nie wiem, czy to taki dobry pomysł z tym, żeby przyjmować tak potężne liczby Ukraińców do naszego kraju i żeby za jakiś czas Polska nie płakała z tego powodu!?" - czytamy na jego stronie.

Maciej Skrzątek to jeden z najpopularniejszych polskich ezoteryków. Od ponad 20 lat przepowiada przyszłość w telewizji. W lipcu zeszłego roku przyznał, że jest gejem i w rodzinnym domu przeszedł piekło. Przez własnego brata, który znęcał się nad nim fizycznie i psychicznie, próbował popełnić samobójstwo.

Teraz ponownie wraca do czasów dzieciństwa w kontekście najazdu Rosji na Ukrainę. Uważa, że Rosjanie bardzo niesprawiedliwie przedstawiani są w środkach masowego przekazu. Ezoteryk stoi za nimi murem i apeluje, by nie wiązać ich z Putinem.

Wróżbita Maciej: Polacy, opamiętajcie się

Reklama

Wróżbita Maciej wspomina swoją babkę dentystkę, która urodziła się na Syberii, miała ciężkie dzieciństwo, była "czysta moralnie" i serwowała mu rosół z surową cebulą.

Gdy umierała, prosił Boga, by nie zabierał mu ukochanej osoby. Dzisiaj apeluje do Polaków o rozwagę. Chce, by nie oceniali Rosjan pochopnie, bo - jak uważa - nie mają oni nic wspólnego z Putinem, który najechał zbrojnie Ukrainę. Wróżbita jest cały w rozsypce i staje po stronie rosyjskich braci.

Wróżbita Maciej: co przewiduje?

Jego przepowiednia na najbliższe dni jest pesymistyczna:

Zobacz też:

Był tajnym współpracownikiem, przyjął ośmioro Ukraińców

Skandal w TVP po koncercie dla Ukrainy. Steczkowska wydała oświadczenie

Rosjanie mają rozpocząć szturm na elektrownię

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wróżbita Maciej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy