Reklama
Reklama

Wpadka w "Dzień Dobry TVN”. Widzowie zobaczyli to na wizji!

„Dzień Dobry TVN” zaliczyło niemałą wpadkę na wizji. Bartek Jędrzejak był zmuszony wytłumaczyć się przed widzami. Co się wydarzyło?

"Dzień Dobry TVN" jest programem, który codziennie nadaje na żywo. Szybkie tempo pracy przyczynia się do błędów, które czasem zdarzają się nawet najlepszym. Ostatnio wpadkę zaliczył Bartek Jędrzejak.

Wpadka Bartka Jędrzejaka w "Dzień Dobry TVN"

Bartek Jędrzejak już od kilku lat przedstawia prognozę pogody w śniadaniowym programie TVN-u. Znany pogodynek często wychodzi poza warszawskie studio i jeździ z ekipą po Polsce oraz Europie, żeby jak zaprezentować swoją wstawkę.

Reklama

W jednym z ostatnich wydań programu odwiedził Ślemień, a dokładnie funkcjonujące tam koło gospodyń wiejskich. Prezenter chciał się dowiedzieć, jak wyglądają we wspomnianej miejscowości  przygotowania do Świąt Wielkanocnych. W trakcie relacji opowiadał również o temperaturze, która w całej Polsce miała wahać się w granicach 10 stopni Celsjusza. 

Uwagę widzów przykuł jednak pewien szczegół. Na mapie wskazano, że Poznań stanie się istnym piekłem, bo będzie w nim aż 91 stopni Celsjusza!

Bartek natychmiast dostał mnóstwo telefonów, w tym od posłanki Henryki Krzywonos, i wiadomości od fanów, którzy alarmowali, zwracając uwagę na karygodny błąd. Jędrzejak natychmiast wytłumaczył wszystko na wizji.

Mapkę, która była widoczna na ekranach telewizorów, sfotografowała i udostępniła w swoich social mediach wspomniana posłanka, która ostrzegła mieszkańców Poznania przed upałami, które nadchodzą.

Zobacz także:

Radosław Majdan łapie za ścierę i wyjawia, co dzieje się z dziećmi Rozenek. Prawda zaskakuje

Anna Wendzikowska pisze nową książkę! Znowu obsmaruje gwiazdy Hollywood?

Dominika Gwit zachwyca wiosenną metamorfozą. "Figura super"

Władimir Putin: Cele operacji specjalnej w Ukrainie zostaną osiągnięte

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Jędrzejak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy