Reklama

Reklama

Reklama

Wojewódzki naprawdę się zakochał!

Wygląda na to, że po serii przelotnych romansów Kuba wreszcie znalazł odpowiednią następczynię Anny Muchy...

Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że showman coraz częściej widywany jest w towarzystwie pewnej młodej modelki, niejakiej Renaty Kaczoruk.

Jak to bywa w przypadku Kuby Wojewódzkiego (49 l.) nikt nie traktował tych doniesień poważnie, w końcu gwiazdor od lat unika stałych związków.

Wygląda jednak na to, że w przypadku Renaty to coś poważnego, choć początki ich znajomości nie były łatwe. Dziewczyna związana była wtedy z innym mężczyzną i starań Kuby nie traktowała serio.

Reklama

Wojewódzki słynie jednak z tego, że zawsze dostaje to, co chce. Tak długo zabiegał o jej względy, aż dziewczyna uległa, pozbywając się przy okazji poprzedniego chłopaka.

Okazuje się, że od marca są już oficjalnie parą. I nie zanosi się na to, żeby ten związek, w przeciwieństwie do poprzednich przelotnych romansów, miał się szybko skończyć.

Znajomi dziennikarza twierdzą, że Kuba już dawno nie był tak zakochany i nie podchodził do jakiejkolwiek relacji tak serio. Ostatni raz podobnie się zachowywał, będąc w związku z... Anną Muchą, czyli ponad 7 lat temu!

Kuba spędza z Renatą każdą wolną chwilę. Spotykają się nawet kilka razy dziennie, a do tej pory trzymał swoje dziewczyny na dystans.

Poza tym, nie wstydzi się już publicznego okazywania czułości. Ku zaskoczeniu sąsiadów Renaty, całuje ją nawet na środku ulicy, gdy odwozi ją do domu swoim drogim samochodem.

Dziewczyna również deklaruje, ze wreszcie odnalazła miłość swojego życia.

Kto by się spodziewał, że wieczny "Piotruś Pan" jeszcze kiedykolwiek się ustatkuje.

Myślicie, że zdecydują się jeszcze na dziecko?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | miłość | Renata Kaczoruk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy