Reklama

Reklama

Reklama

Wojciech Czuchnowski zawiesił karierę. Teraz podał powód: "Odchodzi moja najdroższa żona". Ogórek obiecała "dzisiejsze majowe w jej intencji"

Wojciech Czuchnowski zamieścił w sieci poruszający wpis, w którym wytłumaczył, dlaczego zawiesił swoją karierę dziennikarską. Okazało się, że jego żona jest poważnie chora. Mężczyzna chce spędzić z nią każdą chwilę, która jej jeszcze pozostała. Pod wpisem pojawiło się wiele słów wsparcia. Magdalena Ogórek obiecała zmówić modlitwę w jej intencji...

Wojciech Czuchnowski to znany i ceniony polski dziennikarz. W latach 90. pisał dla "Czasu Krakowskiego", a potem dla "Gazety Krakowskiej". Od 2002 roku związany jest z "Gazetą Wyborczą".

Został laureatem nagrody Grand Press 2020 w kategorii "Dziennikarstwo śledcze" za cykl artykułów "Zdemaskowani", "Respiratory od handlarza bronią", "Lewe respiratory pod osłoną służb".

Ostatnio mężczyzna zaskoczył jednak wpisem na swoim Twitterze, gdzie zamieścił okładkę "Wyborczej", dodając że jest "dumny ze swojej redakcji". 

"Jeszcze wrócę" - dopisał tajemniczo Czuchnowski, czym mocno zaniepokoił swoich obserwatorów.

Reklama

Wojciech Czuchnowski: Tragedia w domu dziennikarza

Ci w prywatnych wiadomościach zasypali go pytaniami, co kryje się za jego nagłym zniknięciem i przerwaniem kariery w mediach. 

W końcu dziennikarz postanowił zaspokoić ich ciekawość. Okazuje się, że w jego domu wydarzyła się potworna tragedia. Jego ukochana żona ciężko zachorowała i walczy o życie. 

W poruszającym wpisie Czuchnowski przyznał wprost, że nie zostało jej zbyt wiele czasu, dlatego chce skupić się teraz na spędzeniu z nią jak najwięcej czasu. 

"Mam dużo pytań o mój ostatni wpis, dokładnie o zdanie, że 'jeszcze wrócę'. Wyjaśniam: nie piszę od dłuższego czasu, bo odchodzi moja najdroższa, Żona, Agnieszka….Jestem i będę przy niej…. Chciałbym żeby jeszcze zobaczyła miejsce, które tak kocha….Spróbujemy…" - napisał dziennikarz, zamieszczając zdjęcie leżącej w łóżku chorej żony. 

Magdalena Ogórek obiecała modlitwę w intencji żony dziennikarza

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów wsparcia. Komentarz zostawiła nawet Magdalena Ogórek, której na co dzień raczej nie jest po drodze z dziennikarzami "Gazety Wyborczej".

Gwiazda TVP obiecała modlitwę w intencji umierającej żony Czuchnowskiego. 

"Nie ma większego cierpienia niż to, gdy odchodzi ukochana Osoba. Życzę, by Żona zobaczyła miejsce, które kocha, a Panu sił w tym trudnym czasie. Dzisiejsze majowe w tej intencji" - napisała Magdalena Ogórek.

"Ogromnie współczuję, nie umiem znaleźć odpowiednich słów… Bądźcie Państwo ze sobą razem jak najdłużej" - skomentowała z kolei posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska.

Wyrazy wsparcia wyraził także Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości. 

"Miłość, cierpienie i śmierć… jak wszyscy wobec tego jesteśmy równi… W takich chwilach… bardziej niż w innych łączy nas też coś jeszcze…, to pragnienie Nadziei. A więc, o Nadzieję dla Pańskiej Małżonki, będę szczerze modlił się do dobrego Boga" - napisał.

Zobacz tez:

Gala "Osobowości i Sukcesy 2022": Szczupła Danuta Martyniuk i elegancka Kwaśniewska! One zadały szyku 

Grażyna Torbicka zadała szyku na gali OFF Camera w Krakowie. Pozowała u boku męża, Adama

Eurowizja 2022: Szaleństwo na turkusowym dywanie! Gwiazdy zachwycają kreacjami

Ambasador Rosji oblany farbą. Co z bezpieczeństwem polskich dyplomatów?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Czuchnowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy