Reklama
Reklama

Wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego przekazała radosne wieści. Oświadczyła się ukochanej

Krzysztof Kowalewski zasłynął jako wspaniały aktor. Przez lata kariery zdobył ogromną popularność i cieszył się dużą sympatią widzów. Niewielu jednak wiedziało, że jego życie prywatne skrywało wiele tajemnic. Aktor doczekał się dwójki dzieci, a kontakt z synem odnowił dopiero, gdy ten był już dorosły. Miał też jedną wnuczkę, która właśnie ogłosiła radosną nowinę.

W lutym minęły 3 lata od śmierci Krzysztofa Kowalewskiego. Aktor przez lata cieszył się ogromną sympatią telewidzów. Przez większość swojej kariery wcielał się w role osób sympatycznych, poczciwych, czasem nawet zagubionych. Dzięki temu zbudował wizerunek chłopaka z sąsiedztwa, a Polacy wprost za nim przepadali.

Artystę można było podziwiać najczęściej w filmach komediowych. Grał też w teatrze czy kabarecie, a jego głos świetnie sprawdzał się również na antenie radiowej.

Reklama

Krzysztof Kowalewski doczekał się dwójki dzieci

Życie prywatne Krzysztofa Kowalewskiego przez długi czas było tematem chętnie poruszanym przez kolorowe magazyny. Jego związek z młodszą o ponad 30 lat Agnieszką Suchorą wzbudzał ogromne kontrowersje. Zwłaszcza, że był wcześniej przez wiele lat związany z aktorką Ewą WiśniewskąKiedy okazało się, że Agnieszka Suchora jest w ciąży, plotki jeszcze się nasiliły. Wkrótce na świat przyszła jego ukochana córka, Gabriela.

"Chciałbym jak najdłużej być w pełni sił, żeby zapewnić córce radosne dzieciństwo, a potem dobre życie" - mówił aktor w jednym z wywiadów.

Gabriela nie jest jedynym dzieckiem Kowalewskiego. Artysta doczekał się także syna z pierwszego małżeństwa z kubańską tancerką, Vivian Rodriguez. Wiktor Kowalewski wychowywał się jednak z matką, w Los Angeles. Kontakt ze sławnym ojcem odnowił, kiedy był już dorosły.

"Nie byłem gotowy na bycie ojcem. Tym bardziej że właśnie zaczynało mi się powoli układać w zawodzie. Odnosiłem pierwsze sukcesy. Dziecko się jakoś w tym wszystkim nie mieściło" - zdradził Kowalewski w swojej biografii.

Wnuczka Kowalskiego zaręczyła się z ukochaną

Wiktor Kowalewski, syn wybitnego aktora, doczekał się jednej córki. 29-letnia dziś Sacha Kowalewski odziedziczyła talent po dziadku i sama gra w filmach. Zagrała nawet u boku Krzysztofa Kowalewskiego, w filmie "Proceder".

"Fantastyczna przygoda. Potem byłam na premierze, zwiedzałam Warszawę, bo to przepiękne miasto ze wspaniałą historią. Nie mam jeszcze konkretnych planów, ale chciałabym zagrać ponownie w Polsce" - mówiła w rozmowie z "Na żywo".

Choć kariera Sachy Kowalewski dopiero się rozpędza, to wygląda na to, że jej życie uczuciowe jest już w pełni ułożone. 29-letnia wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego właśnie oświadczyła się swojej ukochanej. Radosne wieści przekazała w swoich mediach społecznościowych. Jej wybranką została pochodząca z Polski Marcela, wieloletnia partnerka.

"Niespodzianka! Jesteśmy zaręczeni! Poprosiłam Marcelę o rękę w miejscu, w którym pierwszy raz spotkaliśmy się z przyjaciółmi i rodziną. Na naszej pierwszej randce zwróciłam się do niej i powiedziałam "Mam co do ciebie dobre przeczucia". Okazało się, że miałam rację".

Gratulujemy!

Zobacz także:

Suchora wciąż nie może się z tym pogodzić. Śmierć męża zmieniła wszystko

Wdowa po Kowalewskim spełnia jego ostatnią wolę. Obiecała mu, że to zrobi

Krzysztof Kowalewski nie był gotowy na samotne ojcostwo. Oddał dzieci znajomym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Kowalewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy