Reklama
Reklama

Wnuczka Bidena wzięła ślub! Uroczystość odbyła się w Białym Domu

Naomi Biden (28 l.) to najstarsza wnuczka prezydenta Stanów Zjednoczonych. W sobotę 19 listopada po czterech latach znajomości poślubiła prawnika, Petera Neala. Uroczystość odbyła się w Białym Domu, a jej gospodarzami zostali Joe i Jill Biden.

Naomi Biden to najstarsza wnuczka 46. prezydenta USA. Jest córką Kathleen Buhle i Huntera Bidena, drugiego syna prezydenta Bidena z pierwszego małżeństwa. 

Naomi Biden w sobotę 19 listopada wyszła za Petera Neala po czterech latach znajomości. Oboje są prawnikami, którzy ukończyli studia na Uniwersytecie Pensylwanii. 

Mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej 4 września 2021 roku w miejscu, gdzie spędzili beztroskie dzieciństwo, niedaleko domu w Jackson Hole.

Naomi Biden wzięła ślub w Białym Domu

Prywatna uroczystość na około 250 gości odbyła się w Białym Domu, a jej gospodarzami zostali Joe i Jill Biden, z którymi Naomi utrzymuje bardzo dobry kontakt. 

Reklama

Ślub odbył się w południowej części ogrodów. Naturalne dekoracje zostały utrzymane w bieli, a schody i balkony zdobiły białe kwiaty. 

Magazyny modowe zachwycają się natomiast suknią ślubną Naomi od Ralpha Laurena, inspirowaną legendarną Grace Kelly. Projektant postawił na oryginalne, długie rękawy oraz zabudowany, koronkowy golf, a za panną młodą ciągnął się długi, zdobiony tren. 

Prezydent oraz pierwsza dama napisali we wzruszającym oświadczeniu, że są dumni z wyboru wnuczki i z radością witają Petera w rodzinie

Gratulujemy!

Zobacz też:

Joe Biden to milioner. Na czym dorobił się imponującej fortuny?

Wybuch w Przewodowie. Biden o słowach Zełenskiego: To nie są dowody

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joe Biden
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy