Reklama
Reklama

Włodzimierz Matuszak chce emigrować "za chlebem". Namawia narzeczoną! "Tam są lepsze pieniądze"

Włodzimierz Matuszak (68 l.), znany z roli proboszcza Antoniego w serialu "Plebania", ma trudne zadanie. Stara się namówić ukochaną Karolinę Nolbrzak (34 l.) na wyjazd z Polski.

Aktor 13 lat spędził w Niemczech. Wyemigrował tam w 1987 roku i "robił to, co wpadło mu w ręce, byle tylko zarobić i przeżyć". Do kraju wrócił dopiero gdy otrzymał rolę księdza w popularnym tasiemcu.

To właśnie na planie "Plebanii" poznał o 34 lata młodszą Karolinę Nolbrzak. Początkowo ukrywał nowy związku ze względu na fakt, iż był żonaty. Zagrał jednak va banque i zdecydował się na rozwód.

Choć z Karoliną są już razem cztery lata, ich związek wciąż budzi ogromne emocje i prowokuje wiele plotek...

Reklama

Z tego powodu para przestała pokazywać się publicznie, w efekcie czego ich kariery stanęły w miejscu. Na szczęście niedawno aktor zagrał w niemieckim filmie "Heimat ist kein Ort" i przypomniał o sobie tamtejszym reżyserom. Teraz może liczyć na ciekawe propozycje pracy. Nic dziwnego, że pomyślał o emigracji.

- Namawia narzeczoną na wyjazd. Twierdzi, że w Niemczech są lepsze pieniądze i warunki pracy - zdradza wspólny znajomy pary.

- Ale Karolina nie chce odcinać się od rodziny. Choć ma dosyć tego, że w Polsce różnica wieku między nią a Włodkiem wzbudza takie emocje, wie, że w Niemczech byłoby inaczej - dodaje.

Jaką decyzję podejmą, przekonamy się niebawem.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Włodzimierz Matuszak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy