Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Włodarczyk wygrała naprawdę!

Nina Terentiew twierdzi, że wyniki finałowego odcinka "Jak ONI śpiewają" nie były zmanipulowane przez telewizję. Wokół programu robi się coraz głośniej, bo - jak można przeczytać w "Twoim Imperium" - Natasza Urbańska (29 l.) domaga się ujawnienia wyników głosowania.

Tymczasem Polsat nie ma nic do ukrycia, bo Agnieszka Włodarczyk (26 l.) dzięki widzom wygrała naprawdę.

Reklama

"Z tygodnia na tydzień znane mi były wyniki procentowe wyników SMS" - mówi Nina Terentiew, dyrektor ds. programowych Polsatu. "Agnieszka Włodarczyk prowadziła od pierwszego programu do ostatniego" - ujawnia agencji MWMEDIA.

Już na samym początku programu Włodarczyk miała około 25% głosów (z 13 zawodników). Ostatni program, czyli finał, wygrała przewagą 65%.

"Nikt niczego nie schował pod stołem, ani nikomu nie dał. Bo 65 procent to jest poruszające zwycięstwo" - uważa Terentiew. Dyrektorka ds. programowych nie ukrywa, że cieszy się z wyniku głosowania.

"To jest bardzo zdolne, pracowite i wytrwałe dziecko. Była bardzo odważna, a do odważnych świat należy" - mówi o Agnieszce Włodarczyk

O Nataszy mówi wprost: "Bardzo ją cenię i lubię. Było jej przykro. Jest to miłe, dobre dziecko, ale wyścig ma to do siebie, że jeden musi wygrać, a drugi połknąć łzy".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje