Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Władysław Balicki z "Sanatorium miłości" rozstał się z partnerką: Nie chcę jej widzieć

Bogate życiowe doświadczenia nauczyły go, że do prawdziwej miłości daleka wiedzie droga. Głębokie uczucie to wcale nie czułe słówka, wyznania, deklaracje. A jednak do niedawna Władysław Balicki (72 l.) poddawał się mocy zauroczenia, mając nadzieję, że nie zaprowadzi go ono na manowce. Niestety, znowu jest samotny. Rozstanie z Wiesią było bardzo burzliwe.

Od chwili, gdy dzięki udziałowi w drugiej edycji "Sanatorium miłości" stał się rozpoznawalny, spotykał się z licznymi gestami sympatii. Nie inaczej było na początku stycznia.

Reklama

Wtedy w centrum stolicy poprosił jedną z pań o pomoc w odszukaniu ulicy. Urodził się i całe życie mieszkał w Łodzi, więc nie potrafił znaleźć drogi. Rozpoznała go. Postanowiła nie tylko wskazać ulicę, ale także mu towarzyszyć.

- Gdy zobaczyłam Władka, poczułam, że to chyba jest ten mężczyzna, na którego czekałam - opowiadała "Rewii" parę miesięcy temu pani Wiesława.

Na początku marca, tuż przed wybuchem pandemii, zamieszkali razem w jej warszawskim mieszkaniu. O tym, jak mocno trzepotały motyle, niech świadczy to, że pan Władysław po raz pierwszy od 3 lat, czyli od śmierci swojej ukochanej żony Pelagii, zaczął nawet myśleć o zalegalizowaniu związku z sympatyczną blondynką w średnim wieku.

I z pewnością nie był w tym odosobniony - ona miała podobne plany. Jednak wzajemne zauroczenie nie przetrwało, a dziś czasu cofnąć się już nie da.

- Z Wiesławą nie mam kontaktu od sierpnia. I nie chcę jej widzieć - zwierza się z goryczą pan Władysław. Wiadomo tylko, że przeżyli burzliwy okres od miłości do nienawiści. Po niespełna 5 miesiącach gwałtownie się rozstali!

Oboje dyskretnie milczą o powodach. On wrócił do rodzinnej Łodzi. Chodzi na długie spacery. Dba o kondycję, ćwiczy na plenerowych siłowniach. Znowu także zajął się majsterkowaniem, znajdując także wielką radość w rzeźbieniu.

Czas poświęca też czwórce wnucząt i... 2-letniemu prawnukowi. Niedawno pojawiły się plotki o jego romantycznych spacerach i długich pogawędkach w kawiarniach z Wiesławą Kwiatek (66 l.).

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »