Reklama

Reklama

Reklama

Wiśniewski się rozwiódł?!

Albo Michał (36 l.) w tajemnicy rozwiódł się z Anią (30 l.), albo sam nie nadąża z liczeniem swoich rozwodów.

W jednej z ostatnich notek na blogu Wiśniewskiego znalazło się zabawne zdanie. Zabawne dla nas, ale jego żonę Anię powinno zaniepokoić:

"Pamiętam krzyki podnoszone w 2006 roku, że jakie to Michał ma prawo do śpiewania o Bogu (Bóg Jest Miłością) ? Trzy razy rozwiedziony !" - czytamy.

O ile nam wiadomo, Michał rozwodził się dwa razy - w 2001 roku z Magdą Femme i w 2006 roku z Mandaryną. Czyżby ta pomyłka ujawniła plany Wiśniewskiego związane z trzecią żoną..?

Ich rozstanie jest nieuchronne - Czerwony coraz częściej po pijaku skarży się w internecie na zbyt niezależną partnerkę. Przypomnijmy jego wpis z maja:

Reklama

"kocham moją żonę... ale kiedy się sprzeciwia i chce otwierać nawet nie własny poker room a casyno - to już mnie wkurza... dzitka! - skąd masz na to kaskę? Odkładałaś z zakupów czy dogadałaś się z kimś za moimi plecami ?

SKARBIE! Kobiety wcale nie muszą być na tle niezależne...".

A na koniec ciekawostka z trochę innej beczki: serwis filmweb.pl zamieścił informację, iż w 2009 roku Michał wystąpi w filmie, w którym wcieli się w rolę... transwestyty.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Świątczak | Michał Wiśniewski | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy