Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiśniewski i Kanclerz w sądzie

Michał Wiśniewski (36 l.) dziś spotka się w sądzie ze swoją byłą menadżerką Katarzyną Kanclerz...

Na swoim blogu internetowym kilka wersów poświęca jutrzejszej konfrontacji:

Reklama

jutro zaczyna się proces z katarzyną KANCLERZ. JAWOHL. ja jeszcze nikogo za jego wypowiedzi do sądu nie pozywałem ponieważ uważam, że choć czasami niesłusznie - to jednak wypowiedzi te są subjektywnym odzwierciedleniem własnych odczuć - każde takowe o ile jest moralnie zgodne z ogólnie przyjętymi normami bądź niezbitymi faktami lub najlepiej empirycznie doznane - są uzasadnione.

ja doznałem wielu krzywd od tej pani, ale od kiedy moje dzieci są poza jej domem - odpuściłem. Wolnoć tomku w swoim domku.ale ona chce pieniędzy ...

wow. Zobaczymy ... prawda zwycięży ...

Przypomnijmy, że Katarzyna Kanclerz pozwała Michała właśnie za jego wpisy na blogu, na których jej osoba jawi się jako zaniedbany babochłop, w dodatku alkoholik.

zaczęło się od dyskusji z prawnikami czy katarzyna kanclerz jest alkoholiczką ze względu na sprawę, którą mi wtoczyła, czy ze względu na swój promotion-house.pl, który żyruje z rubika czy też ot po prostu bo lubi się nachlać. - pisał jakiś czas temu na swoim blogu.

ponad 20 osób, które chcą zeznawać twierdzi,że 3 x tak i będzie jej zadawać pytania... wow ! mamy 60 świadków do zgłoszenia na wstępie... same konfrontacje z kasią k. osobiście uważam to za żałość, że chce stawić czoła oczywistości - ale oki doki, każdy ma prawo do... nawet taka kobieta :-) jak kk ma prawo do kompromitacji.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje