Reklama
Reklama

Wioleta Wramba pokazała filmik z charakteryzatorni. Internauci oburzeni, dziennikarka na to: "Nie mam nic przeciwko" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wydawałoby się, że w XXI wieku tatuaże nie budzą już kontrowersji. Nic bardziej mylnego! Przekonała się o tym prezenterka Wydarzeń24 i Polsatu, Wioleta Wramba, która umieściła w sieci filmik pokazujący jak tuż przed wyjściem na wizję jej tatuaż jest zasłaniany tak, aby nie było go widać pod żakietem. Internauci komentują, krytykując takie praktyki. Pomponik zapytał więc samą zainteresowaną, kto zdecydował o tym, aby przykrywać tatuaż, który zdobi sporą część jej ciała.

Wioleta Wramba jest prezenterką Wydarzeń24 i Polsatu. Prywatnie kocha podróże i psy rasy husky. Prowadzi aktywny tryb życia. Na wizji zawsze profesjonalna, w eleganckich żakietach i sukienkach, gdy gasną światła w studiu z przyjemnością zamienia szpilki na trampki i wskakuje w dres.

Wioleta Wramba zakrywa tatuaż, internauci komentują

Dziennikarka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zgromadziła pokaźne grono fanów, z którymi dzieli się kulisami swojego zawodowego i prywatnego życia. Ostatnio postanowiła stworzyć także swój kanał na Tiktoku i już pierwszym filmem, który tam zamieściła wywołała kontrowersje i lawinę komentarzy.

Reklama

Wioleta pokazała jak przygotowuje się do wejścia na wizję. Jednym z elementów charakteryzacji jest zakrywanie sporego tatuażu z wizerunkiem gejszy, który pokrywa część klatki piersiowej, obojczyka i ręki prezenterki. Jak udało nam się dowiedzieć tatuaż powstał po to, aby zakryć bliznę po wypadku, któremu kiedyś uległa sympatyczna prezenterka. Nie chcąc by przypominała jej o przykrym zdarzeniu zakryła ją przepięknym dziełem sztuki.

Wioleta Wramba o zakrywaniu tatuażu: "Nie mam nic przeciwko"

Wioleta Wramba z Polsatem związana jest od 10 lat, jak nam mówi: "Zawsze wiedziałam, że będę pracować w mediach a tatuaże nigdy mi nie przeszkadzały. Nikt nie powiedział mi, że są jakąkolwiek przeszkodą w pracy na wizji". Dziennikarka jest zaskoczona burzą jaka wywiązała się w związku z opublikowanym filmikiem.

Spytaliśmy czy zakrywanie tatuażu to polecenie służbowe: "Tak naprawdę wyszło to dość naturalnie podczas rozmowy ze stylistą, a ja chętnie przystałam na tę propozycję" - mówi Pomponikowi dziennikarka "Tatuaże wciąż nie kojarzą się z elegancją a dla mnie, gdy jestem na wizji najważniejsze jest, aby widz skupił się na informacjach, które mam do przekazania, a nie na tym, czy coś wystaje mi spod żakietu. Gdy wchodzę do studia wchodzę też w rolę prezenterki, która znacznie różni się od tego, kim jestem na co dzień, w życiu prywatnym" - dodaje Wramba. "Tatuaże są częścią mojej prywatnej sfery, więc nie mam nic przeciwko aby były zakrywane, gdy jestem w pracy" - podsumowuje.

Czytaj także:

Joanna Opozda i Antek Królikowski pierwszy raz zgodni. Rozwód już niebawem? Aktorka zmienia pozew!

Kto wygra "The Voice Kids"? Widzowie stawiają na Martynę Gąsak

Polka idzie jak burza w amerykańskim "Idolu"! Karolina Baran ma szansę wygrać program

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat News
Reklama
Reklama
Reklama