Reklama

Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska przerażona ceną cukru. „Wszystko drożeje, a nasz pieniądz topnieje”

Wiktoria Gąsiewska w ostatnim czasie bywała w rozjazdach. Nie miała więc czasu, aby śledzić sytuację gospodarczą. Kiedy wróciła z zagranicy i zobaczyła cenę cukru, nieźle się zdziwiła.

Zagraniczne wakacje Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska przez ostatni czas korzystała z życia głównie za granicą. Aktorka, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki serialowi "Rodzinka.pl", a później związkowi z Adamem Zdrójkowskim, który również grał w tym serialu", kilka tygodni temu wyjechała zwiedzać Chorwację. Po powrocie do Polski z kolei zabrała swoją ukochaną babcię w rejs.

Zajęta podróżowaniem, nie zawsze miała czas śledzić to, co się dzieje w Polsce, zwłaszcza od strony gospodarczej. W końcu jednak wróciła do kraju i wówczas trochę się zaskoczyła cenami, które obecnie nurtują wielu Polaków, a wszystko oczywiście przez szalejącą inflację.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska przerażona ceną cukru

Gąsiewska w rozmowie z "Plejadą" ubolewała nad faktem, iż pieniądze topnieją, a cukier, którego od kilku tygodni brakuje na sklepowych półkach, osiąga zawrotne ceny.

"Wydaje mi się, że teraz wszystko jest o wiele droższe. Czasami się łapię za głowę, jak patrzę na ceny cukru. Po takich rzeczach bardzo widać, jak wszystko drożeje, a nasz pieniądz topnieje" - wyznała.

Aktorce nie umknął także fakt, iż za podróże, i to nie tylko po Polsce, trzeba obecnie słono płacić. Mimo tego jednak nie odmówiła sobie tej przyjemności.

"Teraz podróżowanie jest o wiele bardziej kosztowne, więc trzeba się na to przygotować" - wyznała "Plejadzie".

Ona mimo inflacji zdecydowała się na dłuższy urlop, trwający aż dwa miesiące.

"W tym roku chciałam spędzić wakacje w szerszym gronie i zrobiłam sobie dwa miesiące wolnego. Stwierdziłam, że chcę ten czas poświęcić bliskim znajomym i rodzinie. Po raz pierwszy w życiu byłam w Chorwacji. Pojechałam tam kamperem z paczką znajomych, a teraz wróciłam z rejsu z babcią. Każdemu poświęciłam trochę czasu" - powiedziała.

Trzeba przyznać, że niewiele osób może sobie pozwolić na aż dwa miesiące wakacji!

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska okłada pięściami samochód

Wiktoria Gąsiewska w prześwitujących ciuszkach

Robert Kubica nie gryzie się w język

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy