Reklama
Reklama

Wieści z domu Cugowskiego pojawiły się nagle. Chodzi o jego drugą żonę

Krzysztof Cugowski w latach 90. po raz drugi wziął ślub. Na przestrzeni czasu wielokrotnie udowadniał, że z Joanną jest bardzo szczęśliwy, jednak kobieta w jednym wywiadzie bez ogródek opowiedziała o pewnej słabości sławnego męża. Gwiazdor Budki Suflera tak zareagował!

Krzysztof Cugowski z małżeństwa z Małgorzatą ma dwóch synów, również znanych muzyków: Piotra i Wojciecha. Po rozwodzie artysta znalazł szczęście u boku Joanny, z którą również doczekał się potomka.

Małżonkowie od lat są ze sobą szczęśliwi i unikają medialnego rozgłosu, jednak niedawno wybranka gwiazdora z rozbrajającą szczerością przyznała, że ten ma problemy z zapamiętaniem ważnych dla nich dat. Cugowski nigdy nie krył, że nie ma głowy do rocznic, urodzin i imienin, jednak niedawno przygotował dla ukochanej coś specjalnego!

Reklama

Cugowski wyjawia prawdę o drugiej żonie. Już tego nie kryje

Żona Krzysztofa niedawno świętowała 60. urodzin, a ten z tej okazji przygotował dla niej wspaniałą niespodziankę. Jak podaje gazeta "Rewia", Cugowski wykupił dla wybranki romantyczną podróż na Karaiby!

"Ostatecznie wybór padł na Trynidad i Tobago i to był strzał w dziesiątkę. To były fantastyczne dwa tygodnie spędzone na zabawie, w rajskich i egzotycznych klimatach" - zdradził w rozmowie z tygodnikiem ich syn, Chris Cugowski.

Jak się okazało, małżonkowie są bardzo zapracowani, dlatego rzadko mogą cieszyć się wspólnymi wakacjami. Muzyk na przestrzeni lat dużo koncertował, a Joanna prowadziła nie tylko firmy, ale również jest biegłym sądowym w Lublinie. Kobieta musi łączyć również obowiązki zawodowe z domowymi. Teraz jednak lider Budki Suflery postanowił spełnić marzenia ukochanej, a urodzinowa wycieczka była niezapomniana.

"Asia pilnuje wszystkich spraw związanych z moim życiem, bo jestem niezbyt zorganizowany" - czytamy słowa 73-latka w tabloidzie.

Przeczytajcie również:

Szczery do bólu Cugowski musiał powiedzieć to w końcu o synach. Nie ma złudzeń  

Wieści z domu Piotra Cugowskiego nadeszły znienacka. Pełne zaskoczenie, także u ojca

Taką emeryturę dostaje Krzysztof Cugowski. Kwota zwala z nóg

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Cugowski | Budka Suflera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy