Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Wiemy, w kim jest zakochany Kamil Durczok!

Kamil Duroczok (49 l.) niedawno wyjawił, że jest w szczęśliwym związku! Jednak aż do teraz nie było jasne, kim jest nowa wybranka!

Ta wiadomość zelektryzowała media. Niedawno dziennikarz formalnie rozstał się ze swoją żoną, a już obwieścił światu nowy związek. Rozwód z Marianną Dufek, który odbył się w marcu 2017 roku, był głośno komentowany w świecie show-biznesu.

Jak widać Kamil długo nie czekał, by znowu zdecydować się na związek. Na sierpniowe wakacje wybrał się już z nową ukochaną i pochwalił się z tego wypadu zdjęciami w jednym z portali społecznościowych.

Jednak nie pokazał na nich zbyt wiele, jedynie nogi nowej wybranki, a także jej plecy w momencie kiedy ją przytulał.

Reklama

Tuż po dodaniu przez Durczoka romantycznych zdjęć, pojawiła się informacja, że nową partnerką gwiazdora jest blogerka Fabjulus, czyli Julia. Jednocześnie jest ona dyrektor programową w portalu internetowym byłego szefa Faktów TVN.

To właśnie wspólna praca nad portalem zbliżyła Julię (27 l.) i Kamila Durczoka do siebie. Prywatnie blogerka jest mamą kilkuletniego synka i przyjaciółką Mai Bohosiewicz (26 l.).

Na swoim blogu porusza tematy związane z macierzyństwem i kontaktami damsko-męskimi.

Nie da się ukryć, że parę dzieli spora różnica wieku i tylko czas pokaże, czy Kamil Durczok to odpowiedni partner dla Julii. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje