Reklama
Reklama

Wielka radość w domu Boczarskiej i Banasiuka. Pilnie ogłosili radosne wieści

Partner Magdaleny Boczarskiej, Mateusz Banasiuk obchodził urodziny. Z tej okazji aktorka zdecydowała się zamieścić na Instagramie romantyczny post, w którym złożyła urodzinowe życzenia ukochanemu. A to jeszcze nie wszystko.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są razem już niemal dekadę. W 2017 roku na świat przyszedł ich syn Henryk. Para musi też zmagać się z przytykami i złośliwymi komentarzami, na temat różnicy wieku między nimi (Magdalena jest 7 lat starsza od Mateusza). Może to właśnie z tego powodu zakochani starają się chronić swoje życie prywatne, tylko czasami w wyjątkowych okazjach robią niewielkie odstępstwa od tej reguły.

Reklama

Radosne wieści od Boczarskiej i Banasiuka

Taką okazją z pewnością są 38. urodziny Mateusza Banasiuka. W tej wyjątkowej chwili jego ukochana postanowiła opublikować na Instagramie ich prywatne zdjęcia i złożyć życzenia swojemu partnerowi. Na fotografiach można zobaczyć kadry ze wspólnych podróży ukochanych. Wszystko to zostało przez Boczarską opatrzone romantycznym podpisem.

"Jak najwięcej wspólnych podróży i nowych, pięknych wspomnień, mój Chłopaku. Nie tylko z okazji urodzin, ale no też!" - napisała aktorka.

Na te miłe słowa postanowił zareagować także sam zainteresowany. "Dziękuję Ci, moja dziewczyno. Czekam na te podróż" - odpowiedział Banasiuk.

Internauci oczywiście nie mogli wyjść z podziwu i pod postem pojawiła się lawina gratulacji, życzeń i przychylnych komentarzy. My także Mateuszowi Banasiukowi życzymy, wszystkiego co najlepsze. 

Zobacz też:

Co się dzieje u Boczarskiej i Banasiuka? Spakowali walizki i wyjechali

Boczarska ostro odpowiada na krytykę w sieci. Nareszcie ktoś to powiedział: "W oczy nikt nie miałby odwagi!"

Kolejne rozstanie. Pilne wieści od Rubik wprost z lotniska w USA

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska | Mateusz Banasiuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy